plasma-workspace - en to it translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
it: Schermo rilevato

en: A display has been connected.
it: Uno schermo è stato collegato.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
it: Schermo rimosso

en: A display has been disconnected.
it: L'utente è stato scollegato.

en: %1 has been connected.
it: %1 è stato collegato.

en: A USB device has been connected.
it: Un dispositivo USB è stato collegato.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
it: Dispositivo USB rilevato

en: %1 has been disconnected.
it: %1 è stato scollegato.

en: A USB device has been disconnected.
it: Un dispositivo USB è stato scollegato.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Went Away
it: Il dispositivo USB è scomparso
