kcm_desktopthemedetails - en to ja translation catalogue (19 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (Theme)
en: Name of the current Plasma Style
ja: 現在の Plasma スタイルの名前

en: Unable to create a temporary file.
ja: 一時ファイルを作成できません。

en: Unable to download the theme: %1
ja: テーマをダウンロードできません: %1

en: Theme installed successfully.
ja: テーマのインストールに成功しました。

en: Theme installation failed.
ja: テーマのインストールに失敗しました。

en: Removing theme failed: %1
ja: テーマの削除に失敗しました: %1

en: This module lets you choose the Plasma style.
ja: このモジュールで Plasma スタイルを選択できます。

en: All Themes
ja: すべてのテーマ

en: Light Themes
ja: 明るいテーマ

en: Dark Themes
ja: 暗いテーマ

en: Color scheme compatible
ja: カラースキーム互換

en: Follows color scheme
ja: カラースキームに対応

en: Edit Theme…
ja: テーマを編集...

en: Remove Theme
ja: テーマを削除

en: Restore Theme
ja: テーマを復元

en: Install from File…
ja: ファイルからインストール...

en: Get New Plasma Styles…
ja: 新しい Plasma スタイルを取得...

en: Open Theme
ja: テーマを開く

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
ja: テーマファイル (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
