ksmserver - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Logout canceled by '%1'
ja: ログアウトは %1 によってキャンセルされました

en: Restores the saved user session if available
ja: 可能なら保存されたセッションを復元

en: Also allow remote connections
ja: リモート接続も許可する

en: Log Out
ja: ログアウト

en: Log Out Without Confirmation
ja: 確認なしにログアウト

en: Halt Without Confirmation
ja: 確認なしに停止

en: Reboot Without Confirmation
ja: 確認なしにリブート
