plasma-workspace - en to ja translation catalogue (12 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
ja: %2 の %1

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
ja[0]: %1 個中 %2 個のファイルを %3 へ

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
ja[0]: %1 個のファイルを %2 へ

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
ja[0]: %1 個中 %2 個のファイル

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
ja[0]: %1 個のファイル

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
ja[0]: %1 個中 %2 個のアイテム

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
ja[0]: %1 個のアイテム

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
ja: %1 を %2 へ

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
ja[0]: %1 個のアイテムを %2 へ

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
ja: %1 へ

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
ja: %2 の %1

en: Application closed unexpectedly.
ja: アプリケーションが異常終了しました。
