plasma-workspace - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
ja: セッション管理

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
ja: ログアウト画面を表示

en: Log Out
ja: ログアウト

en: Shut Down
ja: シャットダウン

en: Reboot
ja: 再起動

en: Log Out Without Confirmation
ja: 確認なしでログアウト

en: Shut Down Without Confirmation
ja: 確認なしでシャットダウン

en: Reboot Without Confirmation
ja: 確認なしで再起動
