plasma-workspace - en to ja translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
ja: ディスプレイ検出

en: A display has been connected.
ja: ディスプレイが接続されました。

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
ja: ディスプレイ切断

en: A display has been disconnected.
ja: ディスプレイの接続が切断されました。

en: %1 has been connected.
ja: %1 が接続されました。

en: A USB device has been connected.
ja: USB デバイスが接続されました。

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
ja: USB デバイス検出

en: %1 has been disconnected.
ja: %1 の接続が切断されました。

en: A USB device has been disconnected.
ja: USB デバイスが取り外されました。

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
ja: USB デバイス除去
