plasma-workspace - en to ka translation catalogue (43 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (cursorTheme), group (Mouse)
en: Name of the current cursor theme
ka: კურსორის მიმდინარე ფერის სახელი

note: i18n: ectx: label, entry (cursorSize), group (Mouse)
en: Current cursor size
ka: კურსორის მიმდინარე ზომა

en: You have to restart the Plasma session for these changes to take effect.
ka: ცვლილებების ძალაში შესასვლელად საჭიროა Plasma-ის სესიის გადატვირთვა.

en: Unable to create a temporary file.
ka: დროებითი ფაილის შექმნის შეცდომა.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
ka: ხატულების თემის არქივის გადმოწერის შეცდომა: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
ka: ფაილი ხატულების თემის სწორ არქივს არ წარმოადგენს.

en: Failed to create 'icons' folder.
ka: 'icon' საქაღალდის შექმნის შეცდომა.

en: A theme named %1 already exists in your icon theme folder. Do you want replace it with this one?
ka: თემა სახელად %1 საქაღალდეში უკვე არსებობს. გნებავთ ამით შეცვლა?

en: Overwrite Theme?
ka: გადავაწერო თემა?

en: Theme installed successfully.
ka: თემა წარმატებით დადგა.

note: i18n: ectx: label, entry (cursorTimeout), group (BusyCursorSettings) i18n: ectx: label, entry (taskbarTimeout), group (TaskbarButtonSettings)
en: Timeout in seconds
ka: ვადა წამებში

en: Remove Theme
ka: თემის წაშლა

en: Restore Cursor Theme
ka: კურსორის თემის აღდგენა

[ctx: @title]
en: Launch Feedback
ka: უკუკავშირის გაშვება

[ctx: @info:usagetip]
en: Configure the animations played while an application is launching.
ka: აპლიკაციის გაშვებისას დაკრული ანიმაციის მორგება.

[ctx: @label]
en: Cursor feedback:
ka: კურსორის უკუკავშირი:

[ctx: @option:radio No cursor feedback when launching apps]
en: None
ka: არაფერი

[ctx: @option:radio]
en: Static
ka: სტატიკური

[ctx: @option:radio]
en: Blinking
ka: ციმციმი

[ctx: @option:radio]
en: Bouncing
ka: ხტუნვა

[ctx: @label]
en: Task Manager feedback:
ka: ამოცანების მმართველის უკუკავშირი:

[ctx: @option:check]
en: Enable animation
ka: ანიმაციის ჩართვა

[ctx: @label]
en: Stop animations after:
ka: ანიმაციის შეჩერება დროის შემდეგ:

en: %1 second | %1 seconds
ka[0]: %1 წამი
ka[1]: %1 წამი

en: This module lets you choose the mouse cursor theme.
ka: ეს მოდული საშუალებას გაძლევთ აირჩიოთ თაგუნას კურსორის თემა.

en: Size:
ka: ზომა:

[ctx: @action:button]
en: &Configure Launch Feedback…
ka: &აპლიკაციის გაშვების უკუკავშირის მორგება…

en: &Install from File…
ka: &ფაილიდან დაყენება…

en: &Get New Cursors…
ka: &ახალი კურსორების დაყენება…

en: Open Theme
ka: თემის გახსნა

en: Cursor Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
ka: კურსორის თემის ფაილები (*.tar.gz *.tar.bz2)

en: The requested size '%1' is not available, using %2 instead.
ka: მოთხოვნილი ზომა %1 მიუწვდომელია. გამოიყენეთ %2.

en: This tool allows you to set the mouse cursor theme for the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
ka: ეს პროგრამა მიმდინარე Plasma-ის სესიის თაგუნას კურსორის თემის დაყენების საშუალებას გაძლევთ უკვე დაყენებულის ან მიუწვდომელის შემთხვევითად მითითებისგან დაცვით.

en: The name of the cursor theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
ka: კურსორის სქემის სახელი, რომელიც მიმდინარე Plasma-ის სესიაზე დაყენებაც გნებავთ (სრული ბილიკის მითითების შემთხვევაში გამოყენებული იქნება მხოლოდ ბოლო ნაწილი)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
ka: სისტემაში ხელმისაწვდომი ყველა თემის ჩვენება (მიმდინარე თემის ჩათვლით)

en: Use a specific size, rather than the theme default size
ka: თემის ნაგულისხმების მაგიერ მითითებული ზომის გამოყენება

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
ka: მოთხოვნილი თემა "%1" უკვე წარმოადგენს Plasma-ის მიმდინარე სესიის თემას.

en: Successfully applied the mouse cursor theme %1 to your current Plasma session
ka: თაგუნას კურსორის თემა %1 თქვენს მიმდინარე Plasma-ის სესიაზე წარმატებით გადატარდა

en: You have to restart the Plasma session for your newly applied mouse cursor theme to display correctly.
ka: ახლახანს გადატარებული თაგუნას კურსორის თემის სწორად საჩვენებლად აუცილებელია Plasma-ის სესიის გადატვირთვა.

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
ka: თემა "%1" ვერ ვიპოვე. თემა ერთ-ერთი უნდა იყოს შემდეგიდან: %2

en: You have the following mouse cursor themes on your system:
ka: თქვენ ამჟამად სისტემაში შემდეგი თაგუნას კურსორის თემები გაგაჩნიათ:

en: (Current theme for this Plasma session)
ka: (მიმდინარე თემა ამ Plasma-ის სესიისთვის)

[ctx: @info The argument is the list of available sizes (in pixel). Example: 'Available sizes: 24' or 'Available sizes: 24, 36, 48']
en: (Available sizes: %1)
ka: (ხელმისაწვდომი ზომები: %1)
