plasma-workspace - en to ka translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (Theme)
en: Name of the current Plasma Style
ka: Plasma-ის მიმდინარე სტილის სახელი

en: Unable to create a temporary file.
ka: დროებითი ფაილის შექმნის შეცდომა.

en: Unable to download the theme: %1
ka: თემის არქივის გადმოწერის შეცდომა: %1

en: Theme installed successfully.
ka: თემა წარმატებით დადგა.

en: Theme installation failed.
ka: თემის დაყენების შეცდომა.

en: Removing theme failed: %1
ka: თემის წაშლის შეცდომა: %1

en: This module lets you choose the Plasma style.
ka: ეს მოდული საშუალებას გაძლევთ აირჩიოთ Plasma-ის სტილი.

en: All Themes
ka: ყველა თემა

en: Light Themes
ka: ღია თემები

en: Dark Themes
ka: მუქი თემები

en: Color scheme compatible
ka: ფერების სქემასთან თავსებადი

en: Follows color scheme
ka: მისდევს ფერების სქემას

en: Edit Theme…
ka: თემის ჩასწორება…

en: Remove Theme
ka: თემის წაშლა

en: Restore Theme
ka: თემის აღდგენა

en: Install from File…
ka: ფაილიდან დაყენება…

en: Get New Plasma Styles…
ka: Plasma-ის ახალი სტილების მიღება…

en: Open Theme
ka: თემის გახსნა

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
ka: თემის ფაილები (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)

en: This tool allows you to set the theme of the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
ka: ეს პროგრამა მიმდინარე Plasma-ის სესიის თემის დაყენების საშუალებას გაძლევთ უკვე დაყენებულის ან მიუწვდომელის შემთხვევითად მითითებისგან დაცვით.

en: The name of the theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
ka: თემის სახელი, რომელიც მიმდინარე Plasma-ის სესიაზე დაყენებაც გნებავთ (სრული ბილიკის მითითების შემთხვევაში გამოყენებული იქნება მხოლოდ ბოლო ნაწილი)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
ka: სისტემაში ხელმისაწვდომი ყველა თემის ჩვენება (მიმდინარე თემის ჩათვლით)

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
ka: მოთხოვნილი თემა "%1" უკვე წარმოადგენს Plasma-ის მიმდინარე სესიის თემას.

en: The current Plasma session's theme has been set to %1
ka: Plasma-ის მიმდინარე სესიის თემაა %1

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
ka: თემა "%1" ვერ ვიპოვე. თემა ერთ-ერთი უნდა იყოს შემდეგიდან: %2

en: You have the following Plasma themes on your system:
ka: ამჟამად თქვენ გაქვთ Plasma-ის შემდეგი თემები:
