plasma-workspace - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: Secondary Toolbars
ka: ხელსაწყოების დამხმარე ზოლები

en: Small Icons
ka: პატარა ხატულები

en: Dialogs
ka: დიალოგები

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
ka: ხატულების მიმდინარე თემის სახელი

note: i18n: ectx: label, entry (desktopSize), group (DesktopIcons)
en: Desktop icons size
ka: სამუშაო მაგიდის ხატულების ზომა

note: i18n: ectx: label, entry (toolbarSize), group (ToolbarIcons)
en: Toolbar icons size
ka: ხელსაწყოების ზოლის ხატულების ზომა

note: i18n: ectx: label, entry (mainToolbarSize), group (MainToolbarIcons)
en: Main toolbar icons size
ka: ხელსაწყოების მთავარი ზოლის ხატულების ზომა

note: i18n: ectx: label, entry (smallSize), group (SmallIcons)
en: Small icons size
ka: პატარა ხატულების ზომა

note: i18n: ectx: label, entry (panelSize), group (PanelIcons)
en: Panel icons size
ka: პანელის ხატულების ზომა

note: i18n: ectx: label, entry (dialogSize), group (DialogIcons)
en: Dialog icons size
ka: ფანჯრის ხატულების ზომა

en: Unable to create a temporary file.
ka: დროებითი ფაილის შექმნის შეცდომა.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
ka: ხატულების თემის არქივის გადმოწერის შეცდომა: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
ka: ფაილი ხატულების თემის სწორ არქივს არ წარმოადგენს.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
ka: დაყენების პროცესის შეცდომა. მაგრამ არქივის ძირითადი თემები დაყენებულია

en: Theme installed successfully.
ka: თემა წარმატებით დადგა.

en: Installing icon themes…
ka: ხატულის თემების დაყენება…

en: Installing %1 theme…
ka: თემის დაყენება: %1 …

[ctx: @info]
en: Here you can configure the default sizes of various icon types at a system-wide level. Note that not all apps will respect these settings.<nl/><nl/>If you find that objects on screen are generally too small or too large, consider adjusting the global scale instead.
ka: აქ სხვადასხვა ხატულის ტიპების და ზომების სისტემის დონეზე მორგება შეგიძლიათ. დაიმახსოვრეთ, რომ ამ პარამეტრებს ყველა პროგრამა არ აქცევს ყურადღებას.<nl/><nl/>თუ აღმოაჩინეთ, რომ ობიექტები ეკრანზე მეტისმეტად დიდი ან პატარაა, გთხოვთ გლობალური მასშტაბირება შეცვალოთ.

en: Adjust Global Scale…
ka: გლობალურის მასშტაბის გასწორება…

[ctx: @label:slider]
en: Size:
ka: ზომა:

en: This module allows you to choose the icons for your desktop.
ka: ეს მოდული საშუალებას გაძლევთ აირჩიოთ თქვენი სამუშაო მაგიდის ხატულები.

en: Remove Icon Theme
ka: ხატულების თემის წაშლა

en: Restore Icon Theme
ka: ხატულების თემის აღდგენა

en: Configure Icon Sizes
ka: ხატულების ზომის მორგება

en: Install from File…
ka: ფაილიდან დაყენება…

en: Get New Icons…
ka: ახალი ხატულების მიღება…

[ctx: @title:window]
en: Configure Icon Sizes
ka: ხატულების ზომის მორგება

en: Open Theme
ka: თემის გახსნა

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
ka: თემის ფაილები (*.tar.gz *.tar.bz2)
