plasma-workspace - en to ka translation catalogue (12 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
ka: %1-ი %2-დან

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
ka[0]: %2 %1 ფაილიდან %3მდე
ka[1]: %2 %1 ფაილიდან %3მდე

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
ka[0]: %1 ფაილი %2-მდე
ka[1]: %1 ფაილი %2-მდე

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
ka[0]: %2 %1 ფაილიდან
ka[1]: %2 %1 ფაილიდან

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
ka[0]: %1 ფაილი
ka[1]: %1 ფაილი

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
ka[0]: %2 %1 -დან ჩანაწერი
ka[1]: %2 %1 -დან ჩანაწერი

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
ka[0]: %1 ჩანაწერი
ka[1]: %1 ჩანაწერი

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
ka: %1-დან %2-მდე

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
ka[0]: %1 ფაილი %2-მდე
ka[1]: %1 ფაილი %2-მდე

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
ka: %1-მდე

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
ka: %1-ი %2-დან

en: Application closed unexpectedly.
ka: აპლიკაცია მოულოდნელად დაიხურა.
