plasma-workspace - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Appearance
ka: გარემოს იერსახე

en: Use single button for application menu
ka: აპლიკაციის მენიუსთვის ერთი ღილაკის გამოყენება

en: Show full application menu
ka: აპლიკაციის სრული მენიუს ჩვენება

[ctx: @info:usagetip]
en: Open a menu
ka: მენიუს გახსნა

en: Search
ka: ძებნა

en: Search…
ka: ძებნა…
