plasma-workspace - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: General
ka: მთავარი

[ctx: Heading for a list of actions (leave, lock, switch user, hibernate, suspend)]
en: Show actions:
ka: ქმედებების ჩვენება:

en: Logout
ka: გასვლა

en: Shutdown
ka: გამორთვა

en: Reboot
ka: გადატვირთვა

en: Lock
ka: დაბლოკვა

en: Switch User
ka: მომხმარებლის გადართვა

en: Hibernate
ka: პროგრამული ძილი

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
ka: ძილი

en: Lock the screen
ka: ეკრანის ჩაკეტვა

en: Switch user
ka: მომხმარებლის გადართვა

en: Start a parallel session as a different user
ka: სხვა მომხმარებლით პარალელური სესიის გაშვება

en: Shutdown…
ka: გამორთვა…

en: Turn off the computer
ka: კომპიუტერის გამორთვა

en: Restart…
ka: გადატვირთვა…

en: Reboot the computer
ka: კომპიუტერის გადატვირთვა

en: Logout…
ka: გამოსვლა…

en: End the session
ka: სესიის დასრულება

en: Sleep (suspend to RAM)
ka: ძილი (RAM-ში)

en: Hibernate (suspend to disk)
ka: პროგრამული ძილი (მეხსირების დისკზე დამახსოვრებით)
