plasma-workspace - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
ka: გარემოს იერსახე

en: %1 Details
ka: %1-ის დეტალები

en: Sensors Details
ka: სენსორების დეტალები

en: System Monitor
ka: სისტემური მონიტორი

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
ka: სისტემური მონიტორის გახსნა…
