plasma-workspace - en to ka translation catalogue (9 entries)

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Show KRunner
ka: KRunner-ის ჩვენება

en: Open Terminal
ka: ტერმინალის გახსნა

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Lock Screen
ka: ეკრანის დაბლოკვა

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Leave…
ka: გასვლა…

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Configure Display Settings…
ka: ეკრანის მორგება…

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Configure Contextual Menu Plugin
ka: კონტექსტური მენიუს დამატების მორგება

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: [Other Actions]
ka: [სხვა ქმედებები]

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Wallpaper Actions
ka: ფონის სურათის ქმედებები

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: [Separator]
ka: [გამყოფი]
