plasma-workspace - en to ka translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, flatButton)
en: Display all windows in one list
ka: ყველა ფანჯრის ერთ სიაში ჩვენება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, subButton)
en: Display a submenu for each desktop
ka: ქვემენიუ თითოეული სამუშაო მაგიდისთვის

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, curButton)
en: Display only the current desktop's windows
ka: მხოლოდ მიმდინარე სამუშაო მაგიდის ფანჯრების ჩვენება

[ctx: plasma_containmentactions_switchwindow]
en: Configure Switch Window Plugin
ka: ფანჯრების გადართვის დამატების მორგება

[ctx: plasma_containmentactions_switchwindow]
en: Windows
ka: ფანჯრები

[ctx: plasma_containmentactions_switchwindow]
en: All Desktops
ka: ყველა სამუშაო მაგიდა
