plasma-workspace - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Left Button
ka: მარცხენა ღილაკი

en: Right Button
ka: მარჯვენა ღილაკი

en: Middle Button
ka: შუა ღილაკი

en: First X Button
ka: პირველი X ღილაკი

en: Second X Button
ka: მეორე X ღილაკი

en: Pressed
ka: დაწოლილი

en: Latched
ka: მოდებული

en: Locked
ka: დაბლოკილი
