plasma-workspace - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Local
ka: ლოკალური

en: Timezone
ka: დროის სარტყელი

en: Timezone City
ka: ქალაქის დროის სარტყელი

en: Timezone Continent
ka: კონტინენტის დროის სარტყელი

en: Timezone Country
ka: ქვეყნის დროის სარტყელი

en: Offset
ka: წანაცვლება

en: Timezone Abbreviation
ka: დროის სარტყლების შემოკლებები

en: DateTime
ka: თარიღი და დრო

en: Latitude
ka: განედი

en: Longitude
ka: გრძედი

en: Solar
ka: მზის

en: Moon
ka: მთვარის
