plasma-workspace - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Open Containing Folder
ka: შემცველი საქაღალდის გახსნა

en: Audio
ka: აუდიო

en: Image
ka: გამოსახულება

en: Video
ka: ვიდეო

en: Spreadsheet
ka: ელექტრონული ცხრილი

en: Presentation
ka: პრეზენტაცია

en: Folder
ka: საქაღალდე

en: Document
ka: დოკუმენტი

en: Archive
ka: არქივი

en: Text
ka: ტექსტი
