plasma-workspace - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Finds local directories and files, network locations and Internet sites with paths matching :q:.
ka: ლოკალური საქაღალდეებში, ფაილებში, ქსელური მდებარეობებში და ინტერნეტში :q:-ის მოძებნა.

en: Open %1
ka: %1-ის გახსნა

en: Launch with %1
ka: %1-ით გაშვება

en: Go to %1
ka: %1-ზე გადასვლა

en: Send email to %1
ka: %1-სთვის ელფოსტის გაგზავნა
