plasma-workspace - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Search %1 for %2
ka: %1-ით %2-ის მოძებნა

en: Opens "%1" in a web browser with the query :q:.
ka: "%1"-ის ბრაუზერში გახსნა მოთხოვნით :q:.

en: Search using the DuckDuckGo bang syntax
ka: DuckDuckGo-ის სინტაქსით მოძებნა

en: Search in private window
ka: პირად ფანჯარაში მოძებნა

en: Search in incognito window
ka: ინკოგნიტო ფანჯარაში მოძებნა
