plasma-desktop - en to ka translation catalogue (39 entries)

en: Other…
ka: სხვა…

en: Select default archive manager
ka: არჩიეთ ნაგულისხმევი არქივების მმართველი

en: Select default browser
ka: აირჩიეთ ნაგულისხმევი ბრაუზერი

en: Select default e-mail client
ka: აირჩიეთ ელფოსტის ნაგულისხმევი კლიენტი

en: Select default file manager
ka: აირჩიეთ ფაილების ნაგულისხმევი მმართველი

en: Select default map
ka: აირჩიეთ ნაგულისხმევი რუკა

en: Select default image viewer
ka: აირჩიეთ ნაგულისხმევი სურათების გამხსნელი

en: Select default music player
ka: აირჩიეთ ნაგულისხმევი მუსიკის დამკვრელი

en: Select default PDF viewer
ka: აირჩიეთ ნაგულისხმევი PDF-ების გამხსნელი

en: Select default dialer application
ka: აირჩიეთ ნაგულიხმები დამრეკი აპლიკაცია

en: Select default terminal emulator
ka: აირჩიეთ ტერმინალის ნაგულისხმევი ემულატორი

en: Select default text editor
ka: აირჩიეთ ნაგულისხმევი ტექსტური რედაქტორი

en: Select default video player
ka: აირჩიეთ ნაგულისხმევი ვიდეოს დამკვრელი

en: Details
ka: დეტალები

en: This application can also open these file types:
ka: ამ აპლიკაციას, ასევე, შეუძლია შემდეგი ტიპის ფაილების გახსნა:

[ctx: @label %1 is a MIME type and %2 is an application name]
en: %1 (Currently opens in %2)
ka: %1 (ამჟამად იხსნება %2-ში)

[ctx: @action:button %1 is an application name]
en: Open All in %1
ka: ყველას გახსნა %1-ში

en: This application does not advertise support for the following file types, but may be able to open them anyway:
ka: ამ აპლიკაციას არ აქვს მითითებული, რომ აქვს ფაილის შემდეგი ტიპების მხარდაჭერა, მაგრამ, შეიძლება, მაინც გახსნას ისინი:

[ctx: @action:button]
en: Force All to Open in %1
ka: ძალით, მაინც გახსნა %1-ში

en: Configure Manually…
ka: ხელით მორგება…

en: ’%1’ seems to not support the following mimetypes associated with this kind of application: %2
ka: როგორც ჩანს, '%1' -ს შემდეგი MIME ტიპების მხარდაჭერა არ გააჩნია ამ აპლიკაციით: %2

[ctx: @info:status]
en: This application may not be able to open all file types.
ka: ამ აპლიკაციამ, შეიძლება, ვერ შეძლოს ფაილის ყველა ტიპის გახსნა.

[ctx: @action:button]
en: View Details
ka: დეტალების ნახვა

[ctx: Internet related application’s category’s name]
en: Internet
ka: ინტერნეტი

en: Web browser:
ka: ვებ-ბრაუზერი:

en: Email client:
ka: ელფოსტის კლიენტი:

[ctx: Default phone app]
en: Phone Numbers:
ka: ტელეფონის ნომრები:

[ctx: Multimedia related application’s category’s name]
en: Multimedia
ka: მულტიმედია

en: Image viewer:
ka: სურათების გამხსნელი:

en: Music player:
ka: მუსკის დამკვრელი:

en: Video player:
ka: ვიდეო დამკვრელი:

[ctx: Documents related application’s category’s name]
en: Documents
ka: დოკუმენტები

en: Text editor:
ka: ტექსტური რედაქტორი:

en: PDF viewer:
ka: PDF-ების გამხსნელი:

[ctx: Utilities related application’s category’s name]
en: Utilities
ka: ხელსაწყოები

en: File manager:
ka: ფაილების მმართველი:

en: Terminal emulator:
ka: ტერმინალის ემულატორი:

en: Archive manager:
ka: არქივების მმართველი:

[ctx: Map related application’s category’s name]
en: Map:
ka: რუკა:
