plasma-workspace - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Run Command interface
ka: ბრძანების ინტერფეისის გაშვება

en: Use the clipboard contents as query for KRunner
ka: Krunner-ის მოთხოვნისთვის ბუფერის შემცველობის გამოყენება

en: Start KRunner in the background, don't show it.
ka: Krunner-ის ფონურად გაშვება, არ ჩვენება.

en: Replace an existing instance
ka: გაშვებული ასლის ჩანაცვლება

en: Show only results from the given plugin
ka: შედეგების ჩვენება მხოლოდ მითითებული დამატებიდან

en: List available plugins
ka: ხელმისაწვდომი დამატებების ჩამონათვალი

en: The query to run, only used if -c is not provided
ka: გასაშვები მოთხოვნა. გამოიყენება მხოლოდ მაშინ, თუ "-c" მითითებული არაა

[ctx: Header for command line output]
en: Available KRunner plugins, pluginId
ka: KRunner ხელმისაწვდომი დამატებები, pluginId

en: Configure
ka: მორგება

en: Configure KRunner Behavior
ka: KRunner-ის ქცევის მორგება

en: Configure KRunner…
ka: KRunner-ის მორგება…

en: Showing only results from %1
ka: შედეგების მხოლოდ %1-დან ჩვენება

[ctx: Textfield placeholder text, query specific KRunner plugin]
en: Search '%1'…
ka: "%1"-ის მოძებნა…

[ctx: Textfield placeholder text]
en: Search…
ka: ძებნა…

en: Show Usage Help
ka: გამოყენების დახმარების ჩვენება

en: Pin
ka: მიმაგრება

en: Pin Search
ka: ძებნის მიმაგრება

en: Keep Open
ka: ღიად დატოვება

en: Recent Queries
ka: ახლახანს გაგზავნილი მოთხოვნები

en: Remove
ka: ზონის ამოღება
