plasma-workspace - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User Feedback has been disabled centrally. Please contact your distributor.
ka: მომხმარებლის უკუკავშირი გათიშულია ცენტრალურად. დაუკავშირდით მომწოდებელს.

[ctx: @info]
en: You can help KDE improve Plasma by contributing information on how you use it, so we can focus on things that matter to you.<nl/><nl/>Contributing this information is optional and entirely anonymous. We never collect your personal data, files you use, websites you visit, or information that could identify you.<nl/>
ka: შეგიძლიათ, დაეხმაროთ KDE-ს Plasma-ის გაუმჯობესებაში ინფორმაციის მიწოდებით, თუ როგორ იყენებთ მას, ასე რომ, ჩვენ შეგვიძლია ფოკუსირება მოვახდინოთ თქვენთვის მნიშვნელოვან საკითხებზე.<nl/><nl/>ამ ინფორმაციის მოწოდება არასავალდებულო და სრულიად ანონიმურია. ჩვენ არასდროს ვაგროვებთ თქვენს პერსონალურ მონაცემებს, ფაილებს, რომლებსაც იყენებთ, ვებსაიტებს, რომლებსაც ეწვიეთ ან ინფორმაციას, რომელსაც შეუძლია თქვენი იდენტიფიცირება.<nl/>

[ctx: @info]
en: Read more about our privacy policy
ka: წაიკითხეთ მეტი ჩვენი კონფიდენციალობის პოლიტიკის შესახებ

en: The following information will be sent:
ka: გაგზავნილი იქნება შემდეგი ინფორმაცია:

en: View sent data:
ka: გაგზავნილი მონაცემების ნახვა:
