plasma-workspace - en to ka translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
ka: აღმოჩენილია ეკრანი

en: A display has been connected.
ka: ეკრანი დაკავშირებულია.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
ka: ეკრანი გამოერთებულია

en: A display has been disconnected.
ka: ეკრანი გაითიშა.

en: %1 has been connected.
ka: %1 დაკავშირებულია.

en: A USB device has been connected.
ka: USB მოწყობილობა დაკავშირებულია.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
ka: აღმოჩენილია USB მოწყობილობა

en: %1 has been disconnected.
ka: %1 გაითიშა.

en: A USB device has been disconnected.
ka: USB მოწყობილობა გაითიშა.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
ka: USB მოწყობილობა გამოერთებულია
