plasma-workspace - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Plasma Windowed
ka: Plasma ფანჯარაში

en: Enable QML Javascript debugger
ka: QML-ის Javascript-ის გამმართველს ჩართვა

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
ka: პლაზმოიდის დატოვება გაფრთხილების პანებზე მაშინაც კი, როცა ფანჯარა დაიხურება.

en: Force loading the given shell plugin
ka: გარსის მითითებული დამატების ძალით ჩატვირთვა

en: The applet to open.
ka: აპლეტი ღიაა.

en: Arguments to pass to the plasmoid.
ka: პლაზმოიდისთვის გადაცემული არგუმენტები.

en: Close %1
ka: %1-ის დახურვა
