kcmcolors - en to kk translation catalogue (121 entries)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Window text on Window Background
kk: Терезенің аясындағы терезенің мәтіні

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton)
en: Button text on Button Background
kk: Батырманың аясыдағы батырманың мәтіні

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
kk: Батырыңыз

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection0)
en: Selection Normal Text against Selection Normal Background
kk: Таңдалған кәдімгі мәтін - таңдалғанның кәдімгі аясындағы көрінісі

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection0)
en: Selected text
kk: Таңдалған мәтін

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection3)
en: Selection Link Text against Selection Normal Background
kk: Таңдалған сілтеме мәтіні - таңдалғанның кәдімгі аясындағы көрінісі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection4)
en: Selection Visited Text against Selection Normal Background
kk: Таңдалған жолыққан сілтеме мәтіні - таңдалғанның кәдімгі аясындағы көрінісі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection2)
en: Selection Active Text against Selection Normal Background
kk: Таңдалған белсенді мәтін - таңдалғанның кәдімгі аясындағы көрінісі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection1)
en: Selection Inactive Text against Selection Normal Background
kk: Таңдалған белсенді емес мәтіні - таңдалғанның кәдімгі аясындағы көрінісі

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView1)
en: i
kk: т

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection5)
en: Selection Negative Text against Selection Normal Background
kk: Таңдалған теріс мәтін - таңдалғанның кәдімгі аясындағы көрінісі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection6)
en: Selection Neutral Text against Selection Normal Background
kk: Таңдалған бейтарап мәтін - таңдалғанның кәдімгі аясындағы көрінісі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection7)
en: Selection Positive Text against Selection Normal Background
kk: Таңдалған оңды мәтін - таңдалғанның кәдімгі аясындағы көрінісі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView0)
en: View Normal Text against View Normal Background
kk: Кәдімгі мәтін - кәдімгі аясындағы көрінісі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView3)
en: View Link Text against View Normal Background
kk: Сілтеме мәтіні - кәдімгі аясындағы көрінісі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView4)
en: View Visited Text against View Normal Background
kk: Жолыққан сілтеме мәтіні - кәдімгі аясындағы көрінісі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView2)
en: View Active Text against View Normal Background
kk: Белсенді мәтін - кәдімгі аясындағы көрінісі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView1)
en: View Inactive Text against View Normal Background
kk: Белсенді емес мәтін - кәдімгі аясындағы көрінісі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView5)
en: View Negative Text against View Normal Background
kk: Теріс мәтін - кәдімгі аясындағы көрінісі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView6)
en: View Neutral Text against View Normal Background
kk: Бейтарап мәтін - кәдімгі аясындағы көрінісі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView7)
en: View Positive Text against View Normal Background
kk: Оңды мәтін - кәдімгі аясындағы көрінісі

en: Varies
kk: Өзгерістер

en: Normal Background
kk: Кәдімгінің аясы

en: Alternate Background
kk: Ауыспалы аясы

en: Normal Text
kk: Кәдімгі мәтін

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Text
kk: Назардан тыс мәтін

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Text
kk: Назардағы мәтін

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Link Text
kk: Сілтеме мәтіні

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Visited Text
kk: Жолыққанның мәтіні

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Negative Text
kk: Теріс мәтін

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Neutral Text
kk: Бейтарап мәтін

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Positive Text
kk: Оңды мәтін

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Focus Decoration
kk: Назарды безендіру

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Hover Decoration
kk: Меңзегенді безендіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Color set:
kk: Түсі:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorSet)
en: Colorset to view/modify
kk: Көру/Өзгерту үшін түстер жиыны

[ctx: color-sets]
note: i18n: 'Common' here means &quot;frequent/not rare&quot;, not &quot;shared&quot; i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Common Colors
kk: Жалпы түстер

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: View
kk: Көрініс

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Window
kk: Терезе

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Selection
kk: Таңдау

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Tooltip
kk: Ишара

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: New Row
kk: Жаңа жол

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Background
kk: Ая көрнісі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Text
kk: Мәтінің көрінісі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Background
kk: Терезенің аясы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Text
kk: Терезедегі мәтін

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Background
kk: Батырманың аясы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Text
kk: Батырманың жазуы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Background
kk: Таңдалғанның аясы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Text
kk: Таңдалған мәтін

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Inactive Text
kk: Назардан тыс мәтін

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Background
kk: Ишара жазуының аясы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Text
kk: Ишараның жазуы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar
kk: Назардағының айдары

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Text
kk: Назардағының айдарының мәтіні

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Secondary
kk: Назардағының айдарының мәтіні. екиншісі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar
kk: Назардан тыстын айдары

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Text
kk: Назардан тыстын айдарының мәтіні

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Secondary
kk: Назардан тыстын айдарының мәтіні, екіншісі

en: Options
kk: Параметрлер

en: Colors
kk: Түстер

en: Save Color Scheme
kk: Түстер сұлбаны сақтау

en: &Enter a name for the color scheme:
kk: &Түстер сұлбасының атауы:

en: A color scheme with that name already exists.
    Do you want to overwrite it?
kk: Осылай аталған түстер сұлбасы бар екен.
    Үстінен жаза берейік пе?

en: You do not have permission to overwrite that scheme
kk: Бұл сұлбаны ауыстыруға рұқсатыңыз жоқ

en: Error
kk: Қате

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Color:
kk: Түсі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Intensity:
kk: Қанықтыгы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorBox)
en: Disabled color effect type
kk: Рұқсат етілмегеннің түсінің эффекттін түрі

[ctx: no disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: None
kk: Жоқ

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Desaturate
kk: Қанығын кетіру

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Fade
kk: Біртіндеп сөну

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Tint
kk: Реңкін кетіру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, intensityBox)
en: Disabled intensity effect type
kk: Рұқсат етілмегеннің деңгейінің эффекттін түрі

[ctx: no disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: None
kk: Жоқ

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Shade
kk: Көлеңкелеу

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Darken
kk: Күңгірттеу

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Lighten
kk: Жарықтау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Contrast:
kk: Контрастық:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, colorSlider)
en: Disabled color effect amount
kk: Рұқсат етілмегеннің түсінің эффекттін шамасы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, intensitySlider)
en: Disabled intensity effect amount
kk: Рұқсат етілмегеннің деңгейінің эффекттін шамасы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, colorButton)
en: Disabled color
kk: Рұқсат етілмегеннің түсі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, contrastBox)
en: Disabled contrast type
kk: Рұқсат етілмегеннің контрастығының эффектінің түрі

[ctx: no disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: None
kk: Жоқ

[ctx: disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: Fade
kk: Сөну

[ctx: disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: Tint
kk: Реңкін кетіру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, contrastSlider)
en: Disabled contrast amount
kk: Рұқсат етілмегеннің контрастығының эффектінің шамасы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, shadeSortedColumn)
en: Shade sorted column &in lists
kk: Тізімдегі реттелген баған &көлеңкеленсін

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shading of frames and lighting ("3D") effects
kk: Қоршаулардың көлеңкесі мен жарық түсіру ("3D") эффектері

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shading
kk: Көлеңке

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Maximum
kk: Максимум

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Minimum
kk: Минимум

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Contrast
kk: Контрастық

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore0) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack0)
en: Normal Text on Normal Background
kk: Кәдімгінің аясындағы кәдімгі мәтін

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore0) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack0)
en: normal
kk: кәдімгі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore3)
en: Link Text on Normal Background
kk: Кәдімгінің аясындағы сілтеме мәтін

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack3)
en: link
kk: сілтеме

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore4)
en: Visited Text on Normal Background
kk: Кәдімгінің аясындағы жолыққан сілтеме

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack4)
en: visited
kk: жолыққан

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, widgetFore2)
en: Active Text on Normal Background
kk: Кәдімгінің аясындағы белсенді мәтін

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack2)
en: active
kk: белсенді

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore1)
en: Inactive Text on Normal Background
kk: Кәдімгінің аясы белсенді емес мәтін

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore1)
en: inactive
kk: белсенді емес

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore5)
en: Negative Text on Normal Background
kk: Кәдімгінің аясы теріс мәтін

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack5)
en: negative
kk: теріс

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore6)
en: Neutral Text on Normal Background
kk: Кәдімгінің аясындағы бейтарап мәтін

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack6)
en: neutral
kk: бейтарап

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore7)
en: Positive Text on Normal Background
kk: Кәдімгінің аясындағы оңды мәтін

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack7)
en: positive
kk: оңды

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, widgetFore8)
en: Hover on Normal Background
kk: Кәдімгінің аясындағы меңзер астындағысы

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore8)
en: hover
kk: мензер астында

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack3)
en: Link Text on Link Background
    (Note: Link Background is derived from Link Text and cannot be separately configured at this time)
kk: Сілтеме аясындағы сілтеме мәтіні
    (Ескерту: Сілтеменің аясы әзірше Сілтеме мәтініне байланысты, бөлек баптауға келмейді)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack4)
en: Visited Text on Visited Background
    (Note: Visited Background is derived from Visited Text and cannot be separately configured at this time)
kk: Жолыққан сілтеме аясындағы жолыққан сілтеме мәтіні
    (Ескерту: Жолыққанның аясы әзірше Жолыққан мәтініне байланысты, бөлек баптауға келмейді)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack2)
en: Active Text on Active Background
    (Note: Active Background is derived from Active Text and cannot be separately configured at this time)
kk: Белсендінің аясындағы белсенді мәтіні
    (Ескерту: Белсендінің аясы әзірше Белсенді мәтініне байланысты, бөлек баптауға келмейді)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack1)
en: Inactive Text on Alternate Background
kk: Өзге аясы

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack1)
en: alternate
kk: өзге

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack5)
en: Negative Text on Negative Background
    (Note: Negative Background is derived from Negative Text and cannot be separately configured at this time)
kk: Теріс аясындағы теріс мәтін

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack6)
en: Neutral Text on Neutral Background
    (Note: Neutral Background is derived from Neutral Text and cannot be separately configured at this time)
kk: Бейтарап аясындағы бейтарап мәтін

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack7)
en: Positive Text on Positive Background
    (Note: Positive Background is derived from Positive Text and cannot be separately configured at this time)
kk: Оңдының аясындағы оңды мәтін
    (Ескерту: Оңдының аясы әзірше Оңды мәтініне байланысты, бөлек баптауға келмейді)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore9)
en: Focus on Normal Background
kk: Назардағы кәдімгі аясы

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore9)
en: focus
kk: назарағы
