ksmserver - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Logout canceled by '%1'
kk: '%1' шығуды доғарды

en: Restores the saved user session if available
kk: Мүмкіндік болса, пайдаланушының сақталған сеансын қалпына келтіру

en: Also allow remote connections
kk: Қашық қосылымдарды да рұқсат етілсін

en: Starts the session in locked mode
kk: Сеансты бұғаталған күйде бастау

en: Log Out
kk: Шығып кету

en: Log Out Without Confirmation
kk: Құптаусыз шығып кету

en: Halt Without Confirmation
kk: Құптаусыз тоқтату

en: Reboot Without Confirmation
kk: Құптаусыз қайта жүктеу
