plasma_engine_weather - en to kk translation catalogue (757 entries)

[ctx: weather condition]
en: clear
kk: аспан ашық

[ctx: weather condition]
en: clear intervals
kk: мезгілдеп аспан ашық

[ctx: weather condition]
en: clear sky
kk: аспан ашық

[ctx: weather condition]
en: cloudy
kk: бұлтты

[ctx: weather condition]
en: cloudy with hail
kk: бұлтты, бұршақ жауады

[ctx: weather condition]
en: cloudy with heavy snow
kk: бұлтты, қатты қар жауады

[ctx: weather condition]
en: cloudy with light snow
kk: бұлтты, өткенші қар жауады

[ctx: weather condition]
en: cloudy with sleet
kk: бұлтты, қар аралас жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: drizzle
kk: сіркіреген жауын

[ctx: weather condition]
en: fog
kk: тұман

[ctx: weather condition]
en: foggy
kk: тұманды

[ctx: weather condition]
en: grey cloud
kk: сұр бүлт

[ctx: weather condition]
en: hail
kk: бұршақ

[ctx: weather condition]
en: hail shower
kk: бұршақ шашыны

[ctx: weather condition]
en: hail showers
kk: бұршақ шашындары

[ctx: weather condition]
en: hazy
kk: тұман

[ctx: weather condition]
en: heavy rain
kk: қатты жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: heavy rain shower
kk: қатты нөсер жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: heavy shower
kk: қатты нөсер

[ctx: weather condition]
en: heavy showers
kk: қатты нөсерлер

[ctx: weather condition]
en: heavy snow
kk: қатты қар

[ctx: weather condition]
en: heavy snow shower
kk: қатты қар шашыны

[ctx: weather condition]
en: heavy snow showers
kk: қатты қар шашындары

[ctx: weather condition]
en: light rain
kk: өткінші жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: light rain shower
kk: өткенші нөсер жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: light shower
kk: өткенше нөсер

[ctx: weather condition]
en: light showers
kk: өткенші нөсерлер

[ctx: weather condition]
en: light snow
kk: өткінші қар

[ctx: weather condition]
en: light snow shower
kk: өтткенші қатты қар шашыны

[ctx: weather condition]
en: light snow showers
kk: өткенші қар шашындары

[ctx: weather condition]
en: mist
kk: буалдыр

[ctx: weather condition]
en: misty
kk: буалдырлану

[ctx: weather condition]
en: N/A
kk: А/Ж

[ctx: weather condition]
en: na
kk: а/ж

[ctx: weather condition]
en: partly cloudy
kk: ала бұлтты

[ctx: weather condition]
en: sandstorm
kk: кұмды боран

[ctx: weather condition]
en: sleet
kk: қар аралас жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: sleet shower
kk: қар аралас нөсер

[ctx: weather condition]
en: sleet showers
kk: қар аралас нөсерлер

[ctx: weather condition]
en: sunny
kk: күн ашық

[ctx: weather condition]
en: sunny intervals
kk: мезгіллі күн ашық

[ctx: weather condition]
en: thunderstorm
kk: күн күркіреу

[ctx: weather condition]
en: thundery shower
kk: күн күркіреумен нөсер

[ctx: weather condition]
en: tropical storm
kk: тропикалық дауыл

[ctx: weather condition]
en: white cloud
kk: ақ бұлт

[ctx: weather forecast]
en: clear
kk: ашық

[ctx: weather forecast]
en: clear intervals
kk: мезгілдеп аспан ашық

[ctx: weather forecast]
en: clear sky
kk: аспан ашық

[ctx: weather forecast]
en: cloudy
kk: бұлтты

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with hail
kk: бұлтты, бұршақ

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with heavy snow
kk: бұлтты, қалың қар

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with light snow
kk: бұлтты, кішкене қар шашыны

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with sleet
kk: бұлты, қар аралас жаңбыр

[ctx: weather forecast]
en: drizzle
kk: сіркіреген жауын

[ctx: weather forecast]
en: fog
kk: тұман

[ctx: weather forecast]
en: foggy
kk: тұмандану

[ctx: weather forecast]
en: grey cloud
kk: сұр бұлт

[ctx: weather forecast]
en: hail
kk: бұршақ

[ctx: weather forecast]
en: hail shower
kk: бұршақ шашыны

[ctx: weather forecast]
en: hail showers
kk: бұршақ шашындары

[ctx: weather forecast]
en: hazy
kk: тұман

[ctx: weather forecast]
en: heavy rain
kk: қатты жаңбыр

[ctx: weather forecast]
en: heavy rain shower
kk: қатты нөсер жаңбыр

[ctx: weather forecast]
en: heavy shower
kk: қатты нөсер

[ctx: weather forecast]
en: heavy showers
kk: қатты нөсерлер

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow
kk: қатты қар шашыны

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow shower
kk: қатты қар төпеуі

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow showers
kk: төпелеген қар шашындары

[ctx: weather forecast]
en: light rain
kk: өткенші жаңббыр

[ctx: weather forecast]
en: light rain shower
kk: өткенше нөсер жаңбыр

[ctx: weather forecast]
en: light shower
kk: өткенші нөсер

[ctx: weather forecast]
en: light showers
kk: өткінші нөсерлер

[ctx: weather forecast]
en: light snow
kk: өткенші қар

[ctx: weather forecast]
en: light snow shower
kk: өткенші қар шашыны

[ctx: weather forecast]
en: light snow showers
kk: өткінші қар шашындары

[ctx: weather forecast]
en: mist
kk: буалдыр

[ctx: weather forecast]
en: misty
kk: буалырлану

[ctx: weather forecast]
en: na
kk: а/ж

[ctx: weather forecast]
en: partly cloudy
kk: ала бұлтты

[ctx: weather forecast]
en: sandstorm
kk: кұмды боран

[ctx: weather forecast]
en: sleet
kk: қар аралас жаңбыр

[ctx: weather forecast]
en: sleet shower
kk: қар аралас нөсері

[ctx: weather forecast]
en: sleet showers
kk: қар аралас нөсерлер

[ctx: weather forecast]
en: sunny
kk: күн ашық

[ctx: weather forecast]
en: sunny intervals
kk: мезгілдеп күн ашық

[ctx: weather forecast]
en: thundery shower
kk: күн күркіреумен нөсер

[ctx: weather forecast]
en: tropical storm
kk: тропикалық дауыл

[ctx: weather forecast]
en: white cloud
kk: ақ бұлт

[ctx: visibility]
en: Good
kk: Жақсы

[ctx: visibility]
en: Moderate
kk: Орташа

[ctx: visibility]
en: Poor
kk: Нашар

[ctx: weather condition]
en: Blowing Snow
kk: Қар мен жел

[ctx: weather condition]
en: Clear
kk: Аспан ашық

[ctx: weather condition]
en: Cloudy
kk: Бұлтты

[ctx: weather condition]
en: Decreasing Cloud
kk: Бұлттардың азаюы

[ctx: weather condition]
en: Distant Precipitation
kk: Кейбір жерде жауын-шашын

[ctx: weather condition]
en: Drifting Snow
kk: Борасын қар

[ctx: weather condition]
en: Drizzle
kk: Сіркіреген жауын

[ctx: weather condition]
en: Dust
kk: Шаң

[ctx: weather condition]
en: Dust Devils
kk: Шаң құйындар

[ctx: weather condition]
en: Fog
kk: Тұман

[ctx: weather condition]
en: Fog Bank Near Station
kk: Бекеттің жанында - тұман

[ctx: weather condition]
en: Fog Depositing Ice
kk: Мұз жабатын тұман

[ctx: weather condition]
en: Fog Patches
kk: Кейбір жерлерде - тұман

[ctx: weather condition]
en: Freezing drizzle
kk: Сіркіреген мұзды жауын

[ctx: weather condition]
en: Freezing rain
kk: Көктайғақты жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Funnel Cloud
kk: Құйын бұлты

[ctx: weather condition]
en: Hail
kk: Бұршақ

[ctx: weather condition]
en: Haze
kk: Буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Blowing Snow
kk: Қатты жел мен қар

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drifting Snow
kk: Қалың борасын қар

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle
kk: Cебелеген жауын

[ctx: weather condition]
en: Heavy Hail
kk: Қатты бұршақ шашыны

[ctx: weather condition]
en: Heavy Mixed Rain and Drizzle
kk: Қатты  жаңбыр мен сіркіреме аралас

[ctx: weather condition]
en: Heavy Mixed Rain and Snow Shower
kk: Қатты жаңбыр мен қар шашыны аралас

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain
kk: Қатты жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain and Snow
kk: Қатты жаңбыр мен қар

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rainshower
kk: Қатты нөсер жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow
kk: Қатты қар жабуы

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Pellets
kk: Қатты түйіршікті қар

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snowshower
kk: Қатты қар шашыны

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm
kk: Күн күркірейді

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm with Hail
kk: Қатты күн күркіреуі мен бұршақ

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm with Rain
kk: Қатты күн күркіреуі мен жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Ice Crystals
kk: Мұз қристаллдары

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets
kk: Мұз түйіршіктері

[ctx: weather condition]
en: Increasing Cloud
kk: Бұлт қөбеюі

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle
kk: Cіркіреген жауын

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle
kk: Өткенші көктайғақты сіркіреген жауын

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain
kk: Өткінші көктайғақты жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Light Rain
kk: Өткінші жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Light Rainshower
kk: Өткінші нөсер

[ctx: weather condition]
en: Light Snow
kk: Өткінші қар

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Pellets
kk: Өткінші түйіршік қар

[ctx: weather condition]
en: Light Snowshower
kk: Өткінші қар шашыны

[ctx: weather condition]
en: Lightning Visible
kk: Найзағай ойнайды

[ctx: weather condition]
en: Mainly Clear
kk: Көбінесе аспан ашық

[ctx: weather condition]
en: Mainly Sunny
kk: Көбінесе күн ашық

[ctx: weather condition]
en: Mist
kk: Буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Mixed Rain and Drizzle
kk: Сіркіреме аралас жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Mixed Rain and Snow Shower
kk: Қар аралас нөсер

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy
kk: Көбінесе бұлтты

[ctx: weather condition]
en: Not Reported
kk: Ақпар жоқ

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy
kk: Ала бұлтты

[ctx: weather condition]
en: Rain
kk: Жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Rain and Snow
kk: Жаңбыр мен қар

[ctx: weather condition]
en: Rainshower
kk: Нөсер

[ctx: weather condition]
en: Recent Drizzle
kk: Жуырда өткен сіркіреме

[ctx: weather condition]
en: Recent Dust or Sand Storm
kk: Жуырда өткен шаң не құм бораны

[ctx: weather condition]
en: Recent Fog
kk: Жуырда болған тұман

[ctx: weather condition]
en: Recent Freezing Precipitation
kk: Жуырда өткен мұзды жауын-шашын

[ctx: weather condition]
en: Recent Hail
kk: Жуырда бұршақ соққан

[ctx: weather condition]
en: Recent Rain
kk: Жуырда жаңбыр жауған

[ctx: weather condition]
en: Recent Rain and Snow
kk: Жуырда қар аралас жаңбыр жауған

[ctx: weather condition]
en: Recent Rainshower
kk: Жуырда өткен нөсер

[ctx: weather condition]
en: Recent Snow
kk: Жуырда қар жауған

[ctx: weather condition]
en: Recent Snowshower
kk: Жуырда жауған қар шашыны

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm
kk: Жуырда күн күркіреген

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Hail
kk: Жуырда күн күркіреген, бұршақ соққан

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Heavy Hail
kk: Жуырда күн күркіреген, күшті бұршақ соққан

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Heavy Rain
kk: Жуырда күн күркіреген, күшті жаңбыр жауған

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Rain
kk: Жуырда күн күркіреген, жаңбыр жауған

[ctx: weather condition]
en: Sand or Dust Storm
kk: Шаң не құм бораны

[ctx: weather condition]
en: Severe Sand or Dust Storm
kk: Қатты құм не шаң бораны

[ctx: weather condition]
en: Shallow Fog
kk: Селдір тұман

[ctx: weather condition]
en: Smoke
kk: Түтін

[ctx: weather condition]
en: Snow
kk: Қар

[ctx: weather condition]
en: Snow Crystals
kk: Қар кристалдары

[ctx: weather condition]
en: Snow Grains
kk: Қар түйіршіктері

[ctx: weather condition]
en: Squalls
kk: Дауылды жел

[ctx: weather condition]
en: Sunny
kk: Күн ашық

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Hail
kk: Күн күркірейді, бұршақ соғады

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Rain
kk: Күн күркірейді, жаңбыр жауады

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Sand or Dust Storm
kk: Күн күркірейді, құм не шаң борайды

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm without Precipitation
kk: Жауын-шашынсыз күн күркіреуі

[ctx: weather condition]
en: Tornado
kk: Торнадо құйыны

[ctx: weather forecast]
en: A few clouds
kk: Сирек бұлт

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries
kk: Өткінші қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries mixed with ice pellets
kk: Бірнеше рет мұзды түйіршік аралас өткінші қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries or rain showers
kk: Бірнеше рет өткінші қар не нөсерлеп жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries or thundershowers
kk: Бірнеше өткінші қар не күн күркіреп жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: A few rain showers or flurries
kk: Бірнеше рет жаңбыр не өткінші қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: A few rain showers or wet flurries
kk: Бірнеше рет жаңбыр не өткінші жабысқақ қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: A few showers
kk: Бірнеше нөсерлі жауын жауады

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or drizzle
kk: Бірнеше рет нөсер не сіркіреген жауын жауады

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or thundershowers
kk: Бірнеше рет жай не күн күркіреп нөсерлейді

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or thunderstorms
kk: Бірнеше рет нөсер жауын не күн күркірейді

[ctx: weather forecast]
en: A few thundershowers
kk: Бірнеше рет жаңбырмен күн күркірейді

[ctx: weather forecast]
en: A few thunderstorms
kk: Бірнеше рет күн күркірейді

[ctx: weather forecast]
en: A few wet flurries
kk: Бірнеше рет өткінші жабысқақ қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: A few wet flurries or rain showers
kk: Бірнеше рет өткінші дымқыл қар не жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: A mix of sun and cloud
kk: Мезгіллі бұлт

[ctx: weather forecast]
en: Blizzard
kk: Боран

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle
kk: Сіркіреген жауын ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle mixed with freezing drizzle
kk: Жаңбырмен мұз аралас сіркіреме ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle mixed with rain
kk: Жай жаңбырмен сіркіреген жауын аралас жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle or rain
kk: Сіркіреме не жаңбыр ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries
kk: Өткінші қар ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries at times heavy
kk: Өткінші кезімен қатты қар жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries mixed with ice pellets
kk: Өткінші қар, мұз түйіршікпен аралас, жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or ice pellets
kk: Өткінші қар не мұз түйіршігі жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or rain showers
kk: Өткінші қар не жаңбырлар ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or thundershowers
kk: Өткінші қар не күн күркіреп жаңбыр жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing drizzle
kk: Мұзды сіркіреме ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain
kk: Мұзды жаңбыр ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain mixed with snow
kk: Қар аралас мұзды жаңбыр ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain or rain
kk: Мұзды не жай жаңбыр ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain or snow
kk: Мұзды жаңбыр не қар жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow
kk: Кішкене қар жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow and blowing snow
kk: Кішкене қар жауу мен бұрқасын ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with freezing drizzle
kk: Мұзды сікіреген жаңбыр аралас өткінші қар жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with ice pellets
kk: Өткінші мұз түйіршігі аралас қар жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with rain
kk: Өткінші қар аралас жаңбыр жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or freezing rain
kk: Өткінші қар не мұзды жаңбыр ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or ice pellets
kk: Өткінші қар не мұз түйіршігі жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or rain
kk: Өткінші қар не жаңбыр ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light wet snow
kk: Өткінші жабысқақ қар жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain
kk: Жаңбыр жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain at times heavy
kk: жаңбыр болуы, кейбірде нөсерлеп жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain mixed with snow
kk: Қар аралас жаңбыр жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or drizzle
kk: Жай не сіркіреген жауын болу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or freezing rain
kk: Жай не мұзды жаңбыр жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or snow
kk: Жаңбыр не қар жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain showers or flurries
kk: Нөсер жауын не өткінші қар жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain showers or wet flurries
kk: Нөсер жауын не өткінші жабысқақ қар жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of severe thunderstorms
kk: Қатты күн күркірейді

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers
kk: Нөсерлер жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy
kk: Нөсерлер, кейбірде қатты жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy or thundershowers
kk: Нөсерлер, кейбірде күн күркіреп қатты жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy or thunderstorms
kk: Нөсерлер, кейбірде қатты жауу не күн күркіреуі ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or drizzle
kk: Нөсерлеп не сіркіреп жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or thundershowers
kk: Жай не күн күркіреп нөсерлеуі ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or thunderstorms
kk: Нөсерлер не күн күркіреу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow
kk: Қар жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow and blizzard
kk: Қар бораны ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with freezing drizzle
kk: Қар аралас сіркіреген мұзды жаңбыр жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with freezing rain
kk: Қар аралас мұзды жаңбыр жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with rain
kk: Қар аралас жаңбыр жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow or rain
kk: Қар не жаңбыр жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow squalls
kk: Қар дауылы ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thundershowers
kk: Күн күркіреп нөсерлеуі ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thunderstorms
kk: Күн күркіреуі ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thunderstorms and possible hail
kk: Күн күркіреуі жане, мүмкін, бұршақ соғуы ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries
kk: Өткінші жабысқақ қар жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries at times heavy
kk: Өткінші кейбірде қатты жабысқақ қар жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries or rain showers
kk: Өткінші жабысқақ қар не нөсерлеп жаңбыр жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow
kk: Жабысқақ қар жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow mixed with rain
kk: Жабысқақ қар аралас жаңбыр жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow or rain
kk: Жабысқақ қар не жай жаңбыр ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Clear
kk: Аспан ашық

[ctx: weather forecast]
en: Clearing
kk: Аспан ашыла түседі

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy
kk: Бұлтты

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy periods
kk: Ала бұлтты

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy with sunny periods
kk: Бұлтты, кейбірде күн ашық

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle
kk: Сіркіреген жауын

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle mixed with freezing drizzle
kk: Сіркіреген мұз аралас жауын

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle mixed with rain
kk: Сіркіреген жаңбыр аралас жай жауын

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle or freezing drizzle
kk: Сіркіреген жаңбыр не сіркіреген мұзды жауын

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle or rain
kk: Сіркіреген не жай жаңбыр

[ctx: weather forecast]
en: Flurries
kk: Өткінші қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Flurries at times heavy
kk: Өткінші қар, кейбірде қатты жауады

[ctx: weather forecast]
en: Flurries at times heavy or rain showers
kk: Өткінші қар, кейбірде қатты, не нөсерлеп жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Flurries mixed with ice pellets
kk: Өткінші мұз түйіршік аралас қар

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or ice pellets
kk: Өткінші қар не мұз бұршағы жауады

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or rain showers
kk: Өткінші қар не нөсерлі жаңбыр

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or thundershowers
kk: Өткінші қар жауады не күн күркіреп нөсерлейді

[ctx: weather forecast]
en: Fog
kk: Тұман

[ctx: weather forecast]
en: Fog developing
kk: Тұман күшейе түседі

[ctx: weather forecast]
en: Fog dissipating
kk: Тұман сейіледі

[ctx: weather forecast]
en: Fog patches
kk: Кейжерлерде тұман

[ctx: weather forecast]
en: Freezing drizzle
kk: Сіркіреген мұзды жауын

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain
kk: Мұзды жаңбыр

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with ice pellets
kk: Мұз түйіршігі аралас мұзды жаңбыр

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with rain
kk: Мұзды жаңбырмен жай жаңбыр аралас

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with snow
kk: Мұзды жаңбырмен қар аралас

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or ice pellets
kk: Мұзды жаңбырмен мұз түйіршігі аралас

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or rain
kk: Мұзды жаңбыр не жай жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or snow
kk: Мұзды жаңбыр не қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog
kk: Мұзды тұман

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog developing
kk: Мұзды тұман күшейеді

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog dissipating
kk: Мұзды тұман сейіледі

[ctx: weather forecast]
en: Increasing cloudiness
kk: Бұлттылық күшейе түседі

[ctx: weather forecast]
en: Increasing clouds
kk: Бұлттар күшейеді

[ctx: weather forecast]
en: Light snow
kk: Өткінші қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blizzard
kk: Өткінші қар мен боран

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blizzard and blowing snow
kk: Өткінші қар жауады,.қарлы боран

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blowing snow
kk: Өткінші қар жауады, бұрқасын

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with freezing drizzle
kk: Сіркіреген мұзды жауын аралас өткінші қар

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with freezing rain
kk: Мұзды жауын аралас өткінші қар

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with ice pellets
kk: Мұз түйіршігі мен өткінші қар

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with rain
kk: Жаңбыр аралас өткінші қар

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or freezing drizzle
kk: Өткінші қар не мұзды сіркіреген жауын

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or freezing rain
kk: Өткінші қар не мұзды жаңбыр

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or ice pellets
kk: Өткінші қар не мұз түйіршігі

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or rain
kk: Өткінші қар не жаңбыр

[ctx: weather forecast]
en: Light wet snow
kk: Өткінші жабысқақ қар

[ctx: weather forecast]
en: Light wet snow or rain
kk: Өткінші жабысқақ қар не жаңбыр

[ctx: weather forecast]
en: Local snow squalls
kk: Кейбір жерлерде қарлы дауыл

[ctx: weather forecast]
en: Near blizzard
kk: Боранға жақын

[ctx: weather forecast]
en: Overcast
kk: Тұтас бұлттылық

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle
kk: Кейбірде сіркіреген жауын жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle mixed with freezing drizzle
kk: Кейбірде мұзды жауын аралас жаңбыр сіркірейді

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle mixed with rain
kk: Кейбірде жай жауынмен аралас сіркіреген жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle or freezing drizzle
kk: Кейбірде жай не мұзды жаңбыр сіркірейді

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle or rain
kk: Кейбірде сіркіреген не жай жауын жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle
kk: Кейбірде жаңбыр сіркірейді

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle or drizzle
kk: Кейбірде мұзды не жай жаңбыр сіркірейді

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle or rain
kk: Кейбірде сіркіреген не жай жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain
kk: Кейбірде мұзды жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with ice pellets
kk: Кейбірде мұз түйіршігі аралас мұзды жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with rain
kk: Кейбірде жай жаңбыр аралас мұзды жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with snow
kk: Кейбірде қар аралас мұзды жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or ice pellets
kk: Кейбірде мұзды жаңбыр не мұз түйіршігі жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or rain
kk: Кейбірде мұзды не жай жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or snow
kk: Кейбірде мұзды жаңбыр не қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow
kk: Кейбірде өткінші қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blizzard
kk: Кейбірде өткінші қар жауады, боран

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blizzard and blowing snow
kk: Кейбірде өткінші қар жауады, қарлы боран

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blowing snow
kk: Кейбірде өткінші қар мен бұрқасын болады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with freezing drizzle
kk: Кейбірде сіркіреген мұзды жауын аралас өткінші қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with freezing rain
kk: Кейбірде мұзды жауын аралас өткінші қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with ice pellets
kk: Кейбірде мұз түйіршігі аралас өткінші қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with rain
kk: Кейбірде жаңбыр аралас өткінші қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or freezing drizzle
kk: Кейбірде өткінші қар не мұзды сіркіреген жауын жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or freezing rain
kk: Кейбірде өткінші қар не мұзды жауын жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or ice pellets
kk: Кейбірде өткінші қар не мұз түйіршігі жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or rain
kk: Кейбірде өткінші қар не жауын жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow
kk: Кейбірде өткінші жабысқақ қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow mixed with rain
kk: Кейбірде жаңбыр аралас өткінші жабысқақ қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow or rain
kk: Кейбірде өткінші жабысқақ қар не жауын жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain
kk: Кейбірде жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain mixed with freezing rain
kk: Кейбірде мұзды жауын аралас жай жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain mixed with snow
kk: Кейбірде қар аралас жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or drizzle
kk: Кейбірде жай не сіркіреген жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or freezing rain
kk: Кейбірде жай не мұзды жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or snow
kk: Кейбірде жаңбыр не қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or thundershowers
kk: Кейбірде жаңбыр не күн күркіреп нөсерлейді

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or thunderstorms
kk: Кейбірде жаңбыр не күн күркірейді

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow
kk: Кейбірде қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blizzard
kk: Кейбірде қар борайды

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blizzard and blowing snow
kk: Кейбірде қар мен қарлы боран

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blowing snow
kk: Кейбірде қар мен бұрқасын

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with freezing drizzle
kk: Кейбірде мұзды сіркіреген жауын аралас қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with freezing rain
kk: Кейбірде мұзды жауын аралас қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with ice pellets
kk: Кейбірде мұз түйіршігі аралас қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with rain
kk: Кейбірде жаңбыр аралас қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or freezing drizzle
kk: Кейбірде қар не мұзды сіркіреген жауын жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or freezing rain
kk: Кейбірде қар не мұзды жауын жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or ice pellets
kk: Кейбірде қар не мұз түйіршігі жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or rain
kk: Кейбірде қар не жауын жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow
kk: Кейбірде жабысқақ қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow mixed with rain
kk: Кейбірде жаңбыр аралас жабысқақ қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow or rain
kk: Кейбірде жабысқақ қар не жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Rain
kk: Жаңбыр

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy
kk: Жаңбыр, кейбірде қатты

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy mixed with freezing rain
kk: Жаңбыр, кейбірде қатты, мұзды жауын аралас

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy mixed with snow
kk: Жаңбыр, кейбірде қатты, қар аралас

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or drizzle
kk: Жаңбыр, кейбірде нөсерлеп не сіркіреп

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or freezing rain
kk: Жаңбыр, кейбірде нөсерлеп не мұзды жауынға айналып

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or snow
kk: Жаңбыр, кейбірде нөсерлеп не қарға айналып

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or thundershowers
kk: Жаңбыр, кейбірде нөсерлеп не күн күркіреп

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or thunderstorms
kk: Жаңбыр, кейбірде нөсерлеп не күн күркіреуге айналып

[ctx: weather forecast]
en: Rain mixed with freezing rain
kk: Мұзды жауын мен аралас жаңбыр

[ctx: weather forecast]
en: Rain mixed with snow
kk: Қар аралас жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Rain or drizzle
kk: Жаңбыр не сіркіреген жауын

[ctx: weather forecast]
en: Rain or freezing rain
kk: Жаңбыр не мұзды жаңбыр

[ctx: weather forecast]
en: Rain or snow
kk: Жаңбыр не қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Rain or thundershowers
kk: Жаңбыр не күн күркіреп нөсерлеген жаңбыр

[ctx: weather forecast]
en: Rain or thunderstorms
kk: Жаңбыр не күн күрікіреуі

[ctx: weather forecast]
en: Rain showers or flurries
kk: Жаңбыр нөсерлейді не өткінші қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Rain showers or wet flurries
kk: Нөсерлеп жаңбырлайды не өткінші қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Showers
kk: Нөсерлеген жауындар

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy
kk: Нөсерлейді, кейбірде қатты

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy or thundershowers
kk: Нөсерлейді, кейбірде қатты не күн күркіреп

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy or thunderstorms
kk: Нөсерлейді, кейбірде қатты не күн күркірейді

[ctx: weather forecast]
en: Showers or drizzle
kk: Нөсерлейді не сіркіреп жауады

[ctx: weather forecast]
en: Showers or thundershowers
kk: Нөсерлейді не күн күркіреп нөсерлейді

[ctx: weather forecast]
en: Showers or thunderstorms
kk: Нөсерлейді не күн күркірейді

[ctx: weather forecast]
en: Smoke
kk: Буалдыр

[ctx: weather forecast]
en: Snow
kk: Қар

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blizzard
kk: Қарлы боран

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blizzard and blowing snow
kk: Қар, қатты қарлы боран

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blowing snow
kk: Қар мен бұрқасын

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy
kk: Қар жауады, кейбірде қатты

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy and blizzard
kk: Қар, кейбірде қатты жане борандап

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy and blowing snow
kk: Қар, кейбірде қатты жане бұрқасынбен

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with freezing drizzle
kk: Қар, кейбірде қатты жане сіркіреген жауын аралас

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with freezing rain
kk: Қар, кейбірде қатты жане мұзды жауын аралас

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with ice pellets
kk: Қар, кейбірде қатты жане мұз түйіршігі аралас

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with rain
kk: Қар, кейбірде қатты жане жаңбыр аралас

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or freezing rain
kk: Қар, кейбірде қатты не мұзды жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or ice pellets
kk: Қар, кейбірде қатты не мұз түйіршігі жауады

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or rain
kk: Қар, кейбірде қатты не жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with freezing drizzle
kk: Мұзды сіркіреген жаңбыр аралас қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with freezing rain
kk: Мұзды жаңбыр аралас қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with ice pellets
kk: Мұз түйіршігі аралас қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with rain
kk: Жаңбыр аралас қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Snow or freezing drizzle
kk: Қар  не сіркіреген жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Snow or freezing rain
kk: Қар не мұзды жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Snow or ice pellets
kk: Қар не мұз түйіршігі жауады

[ctx: weather forecast]
en: Snow or rain
kk: Қар не жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Snow squalls
kk: Қарлы дауыл

[ctx: weather forecast]
en: Sunny
kk: Күн ашық

[ctx: weather forecast]
en: Sunny with cloudy periods
kk: Күн ашық, кейбірде бұлтты

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms
kk: Күн күрікірейді

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms and possible hail
kk: Күн күркірейді, бұршақ жауу мүмкін

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries
kk: Өткінші жабысқақ қар

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries at times heavy
kk: Өткінші жабысқақ қар, кейбірде қатты жауады

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries at times heavy or rain showers
kk: Өткінші жабысқақ қар, кейбірде қатты не нөсер жауын жауады

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries or rain showers
kk: Өткінші жабысқақ қар, не жаңбыр нөсерлейді

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow
kk: Жабысқақ қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow at times heavy
kk: Жабысқақ қар, кейбірде қатты жауады

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow at times heavy mixed with rain
kk: Жабысқақ қар, кейбірде қатты, жаңбыр аралас жауады

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow mixed with rain
kk: Жаңбыр аралас жабысқақ қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow or rain
kk: Жабысқақ қар не жаңбыр жауады

[ctx: weather forecast]
en: Windy
kk: Жел

en: UK
kk: ҰлыБритания

en: USA
kk: АҚШ

[ctx: Short for Saturday]
en: Sat
kk: Сн

[ctx: Short for Sunday]
en: Sun
kk: Жк

[ctx: Short for Monday]
en: Mon
kk: Дс

[ctx: Short for Tuesday]
en: Tue
kk: Сс

[ctx: Short for Wednesday]
en: Wed
kk: Ср

[ctx: Short for Thursday]
en: Thu
kk: Бс

[ctx: Short for Friday]
en: Fri
kk: Жм

en: N/A
kk: А/Ж

en: day
kk: күндіз

[ctx: Short for tonight]
en: nite
kk: түн

[ctx: Short for night, appended to the end of the weekday]
en: nt
kk: түн

[ctx: precipitation total, very little]
en: Trace
kk: Өте  шағын

[ctx: weather condition]
en: few clouds
kk: шамалы бұлт

[ctx: weather condition]
en: overcast
kk: қалың бұлт

[ctx: weather condition]
en: haze
kk: буалдыр

[ctx: weather condition]
en: fog with icing
kk: тұман мен мұздақ

[ctx: weather condition]
en: light drizzle
kk: сәл сіркіреген жауын

[ctx: weather condition]
en: heavy drizzle
kk: сіркіреген ақ жауын

[ctx: weather condition]
en: freezing drizzle
kk: сіркіреген мұзды жауын

[ctx: weather condition]
en: heavy freezing drizzle
kk: сіркіреген мұзды ақ жауын

[ctx: weather condition]
en: rain
kk: жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: moderate rain
kk: шамалы жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: light freezing rain
kk: өткінші мұзды жауын

[ctx: weather condition]
en: freezing rain
kk: мұзды жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: light rain snow
kk: өткінші қар аралас жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: heavy rain snow
kk: қатты қар аралас жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: snow
kk: қар

[ctx: weather condition]
en: moderate snow
kk: шамалы қар

[ctx: weather condition]
en: showers
kk: нөсерлер

[ctx: weather condition]
en: light snow rain showers
kk: өткенші қар аралас нөсер

[ctx: weather condition]
en: heavy snow rain showers
kk: қатты қар аралас нөсерлер

[ctx: weather condition]
en: snow showers
kk: қатты қар шашындары

[ctx: weather condition]
en: light thunderstorm
kk: өткенші күн күркіреу

[ctx: weather condition]
en: heavy thunderstorm
kk: қатты күн күркіреу

[ctx: weather condition]
en: n/a
kk: а/ж

en: Day
kk: Күндіз

en: Night
kk: Түнде

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds
kk: Сирек бұлт

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds and Breezy
kk: Сирек бұлт, шамалы жел

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds and Windy
kk: Сирек бұлт, жел

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds with Haze
kk: Сирек бұлт, буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Blowing Dust
kk: Шаңды жел

[ctx: weather condition]
en: Blowing Sand
kk: Құмды жел

[ctx: weather condition]
en: Blowing Snow in Vicinity
kk: Төңіректе бұрқасын

[ctx: weather condition]
en: Breezy
kk: Шамалы жел

[ctx: weather condition]
en: Clear and Breezy
kk: Күн ашық, шамалы жел

[ctx: weather condition]
en: Clear with Haze
kk: Аспан ашық, буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Fog
kk: Сіркіреген жауын, тұман

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Fog/Mist
kk: Сіркіреген жауын, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Ice Pellets
kk: Сіркіреген жауын, мұз түйіршігі

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Snow
kk: Сіркіреген жауын, қар

[ctx: weather condition]
en: Dust/Sand Whirls
kk: Құйындалған шаң/құм

[ctx: weather condition]
en: Dust/Sand Whirls in Vicinity
kk: Төңіректе құйындалған шаң/құм

[ctx: weather condition]
en: Dust Storm
kk: Шаң бораны

[ctx: weather condition]
en: Dust Storm in Vicinity
kk: Төңіректе шаң бораны

[ctx: weather condition]
en: Fair
kk: Күн ашық

[ctx: weather condition]
en: Fair and Breezy
kk: Күн ашық, шамалы жел

[ctx: weather condition]
en: Fair and Windy
kk: Күн ашық, жел

[ctx: weather condition]
en: Fair with Haze
kk: Күн ашық, кішкене буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Fog in Vicinity
kk: Төңіректе тұман

[ctx: weather condition]
en: Fog/Mist
kk: Тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle
kk: Мұзды сіркіреген жауын

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle in Vicinity
kk: Төңіректе мұзды сіркіреген жауын

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle Rain
kk: Мұзды сіркірген жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle Snow
kk: Мұзды сіркіреген жауын, қар

[ctx: weather condition]
en: Freezing Fog
kk: Мұзды тұман

[ctx: weather condition]
en: Freezing Fog in Vicinity
kk: Төңіректе мұзды тұман

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain
kk: Мұзды жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain in Vicinity
kk: Төңіректе мұзды жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain Rain
kk: Мұзды жауын, жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain Snow
kk: Мұзды жауын, қар

[ctx: weather condition]
en: Funnel Cloud in Vicinity
kk: Төңіректе құйын бұлты

[ctx: weather condition]
en: Hail Showers
kk: Бұршақпен нөсерлеген жауын

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Fog
kk: Қатты сіркіреген жауын, тұман

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Fog/Mist
kk: Қатты сіркіреген жауын, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Ice Pellets
kk: Қатты сіркіреген жауын, мұз түйіршігі

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Snow
kk: Қатты сіркіреген жауын, қар

[ctx: weather condition]
en: Heavy Dust Storm
kk: Қатты шаң бораны

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle
kk: Қатты сіркіреген мұзды жауын

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle Rain
kk: Қатты сіркіреген мұзды жауын, жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle Snow
kk: МҚатты сіркіреген мұзды жауын, қар

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Fog
kk: Қатты мұзды тұман

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain
kk: Қатты мұзды жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain Rain
kk: Қатты мұзды жауын, жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain Snow
kk: Қатты мұзды жауын, қар

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets
kk: Мұз түйіршігі қатты жауады

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets Drizzle
kk: Мұз түйіршігі қатты жауады,.сіркіреген жауын

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets Rain
kk: Мұз түйіршігі қатты жауады, жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Fog
kk: Нөсерлі жауын, тұман

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Fog/Mist
kk: Нөсерлі жауын, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Freezing Drizzle
kk: Нөсерлі жаңбыр, сіркіреген мұзды жауын

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Freezing Rain
kk: Қатты жауын, мұзды жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Ice Pellets
kk: Нөсерлі жаңбыр, мұз түйіршігі

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Showers
kk: Қатты нөсерлі жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Showers Fog/Mist
kk: Қатты нөсерлі жаңбыр, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Snow
kk: Қатты жаңбыр, қар

[ctx: weather condition]
en: Heavy Sand Storm
kk: Қатты құмды боран

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Rain
kk: Қатты нөсерлі жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Rain Fog/Mist
kk: Қатты нөсерлі жаңбыр, тұман,буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow
kk: Қатты қар жауады

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow Fog
kk: Қатты қар жауады, тұман

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow Fog/Mist
kk: Қатты қар жауады, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy small Hail/Snow Pellets
kk: Ұсақ бұршақ/мұз түйіршігі қатты жауады

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Blowing Snow
kk: Қатты қар бораны

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Fog
kk: Қатты қар жауады, тұман

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Fog/Mist
kk: Қар қатты жауады, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Freezing Drizzle
kk: Қар қатты жауады, мұзды сіркіреген жауын

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Freezing Rain
kk: Қар қатты жауады, мұзды сіркіреген жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Grains
kk: Бұршақты қар қатты жауады

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Low Drifting Snow
kk: Қатты қар жауады, борасын қар

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Rain
kk: Қатты қар жауады, жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers
kk: Қатты қар жауады

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers Fog
kk: Қатты қар жауады, тұман

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers Fog/Mist
kk: Қатты қар жауады, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain
kk: Қатты күн күркірейді, жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog
kk: Қатты күн күркірейді, жаңбыр, тұман

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog and Windy
kk: Қатты күн күркірейді, жаңбыр, тұман, жел

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog/Mist
kk: Қатты күн күркірейді, жаңбыр, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail
kk: Қатты күн күркірейді, жаңбыр, бұршақ жауады

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Fog
kk: Қатты күн күркірейді, жаңбыр, бұршақ, тұман

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Fog/Hail
kk: Қатты күн күркірейді, жаңбыр, бұршақ, тұман/бұршақ

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Haze
kk: Қатты күн күркірейді, жаңбыр, бұршақ, буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Haze
kk: Қатты күн күркірейді, жаңбыр, буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
kk: Қатты күн күркірейді, жаңбыр, ұсақ бұршақ/қар түйіршігі жауады

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Snow
kk: Қатты күн күркірейді, қар жауады

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets Drizzle
kk: Мұз түйіршігі сіркіреп жауады

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets in Vicinity
kk: Төңіректе мұз түйіршігі жауады

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets Rain
kk: Мұз түйіршігі, жаңбыр жауады

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Fog
kk: Өтікінші сіркіреген жауын, тұман

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Fog/Mist
kk: Өтікінші сіркіреген жауын, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Ice Pellets
kk: Өтікінші сіркіреген жауын, мұз түйіршігі

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Snow
kk: Өтікінші сіркіреген жауын, қар

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle Rain
kk: Өтікінші сіркіреген мұзды жауын, жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle Snow
kk: Өтікінші сіркіреген мұзды жауын, қар

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Fog
kk: Селдір мұзды тұман

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain Rain
kk: Өткінші мұзды жаңбыр, жай жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain Snow
kk: Өткінші мұзды жаңбыр, қар

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets
kk: Өткінші мұз түйіршігі жауады

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets Drizzle
kk: Өткінші мұз түйіршігі, сіркіреген жауын

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets Rain
kk: Өткінші мұзды түйіршігі, жаңбыр жауады

[ctx: weather condition]
en: Light Rain and Breezy
kk: Өткінші жаңбыр, шамалы жел

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Fog
kk: Өткінші жаңбыр, тұман

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Fog/Mist
kk: Өткінші жаңбыр, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Freezing Drizzle
kk: Өткінші жаңбыр, мұзды сіркіреген жауын

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Freezing Rain
kk: Өткінші жаңбыр, мұзды жауын

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Ice Pellets
kk: Өткінші жаңбыр, мұз түйіршігі жауады

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Showers
kk: Өткінші нөсерлі жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Showers Fog/Mist
kk: Өткінші нөсерлі жаңбыр, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Snow
kk: Өткінші жаңбыр, қар

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Rain
kk: Өткінші нөсерлі жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Rain Fog/Mist
kk: Өткінші нөсерлі жаңбыр, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow
kk: Өткінші нөсер, қар

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow Fog
kk: Өткінші нөсер, қар, тұман

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow Fog/Mist
kk: Өткінші нөсер, қар, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Light Small Hail/Snow Pellets
kk: Кішкене ұсақ бұршақ/қар түйіршігі жауады

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Blowing Snow
kk: Кішкене қар жауады, бұрқасын

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Blowing Snow Fog/Mist
kk: Кішкене қар жауады, бұрқасын, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Drizzle
kk: Кішкене қар сіркірейді

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Fog
kk: Кішкене қар жауады, тұман

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Fog/Mist
kk: Кішкене қар жауады, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Freezing Drizzle
kk: Кішкене қар, мұзды сіркіреген жауын

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Freezing Rain
kk: Кішкене қар, мұзды жауын

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Grains
kk: Кішкене қар түйіршігі жауады

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Low Drifting Snow
kk: Кішкене қар жауады, борасын қар

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Rain
kk: Кішкене қар, жаңбыр жауады

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers
kk: Кішкене қар, нөсерлі жауын

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers Fog
kk: Кішкене қар, нөсерлі жауын, тұман

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers Fog/Mist
kk: Кішкене қар, нөсерлі жауын, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain
kk: Кішкене күн күркірейді, жаңбыр жауады

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Fog
kk: Кішкене күн күркірейді, жаңбыр, тұман

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Fog/Mist
kk: Кішкене күн күркірейді, жаңбыр, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail
kk: Кішкене күн күркірейді, жаңбыр, бұршақ соғады

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Fog
kk: Кішкене күн күркірейді, жаңбыр, бұршақ соғады, тұман

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Fog/Mist
kk: Кішкене күн күркірейді, жаңбыр, бұршақ соғады, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Haze
kk: Кішкене күн күркірейді, жаңбыр, бұршақ соғады, буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Haze
kk: Кішкене күн күркірейді, жаңбыр, буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
kk: Кішкене күн күркірейді, жаңбыр, ұсақ бұршақ/қар түйіршігі жауады

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Snow
kk: Кішкене күн күркірейді, қар жауады

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Dust
kk: Борасын шаң

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Sand
kk: Борасын құм

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Snow
kk: Борасын қар

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy and Breezy
kk: Көбінесе бұлтты, шамалы жел тұрады

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy and Windy
kk: Көбінесе бұлтты, жел тұрады

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy with Haze
kk: Көбінесе бұлтты, буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Overcast
kk: Тұтас бултты

[ctx: weather condition]
en: Overcast and Breezy
kk: Тұтас бұлтты, шамалы жел

[ctx: weather condition]
en: Overcast and Windy
kk: Тұтас бултты, жел

[ctx: weather condition]
en: Overcast with Haze
kk: Тұтас бұлтты, буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Partial Fog
kk: Ала тұман

[ctx: weather condition]
en: Partial Fog in Vicinity
kk: Төңіректе ала тұман

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy and Breezy
kk: Ала бұлтты, шамалы жел

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy and Windy
kk: Ала бұлтты, жел

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy with Haze
kk: Ала бұлтты, буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Patches of Fog
kk: Кейбір жерде тұман

[ctx: weather condition]
en: Patches of Fog in Vicinity
kk: Төңіректе кейбір жерде тұман

[ctx: weather condition]
en: Rain Fog
kk: Жаңбыр мен тұман

[ctx: weather condition]
en: Rain Fog/Mist
kk: Жаңбыр мен тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Rain Freezing Drizzle
kk: Жаңбыр, сіркіреген жауын

[ctx: weather condition]
en: Rain Freezing Rain
kk: Жаңбыр, мұзды жауын

[ctx: weather condition]
en: Rain Ice Pellets
kk: Жаңбыр, мұз түйіршігі жауады

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers
kk: Нөсерлі жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers Fog/Mist
kk: Нөсерлі жаңбыр, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers in Vicinity
kk: Төңіректе нөсерлі жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers in Vicinity Fog/Mist
kk: Төңіректе нөсерлі жаңбыр, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Rain Snow
kk: Жаңбыр, қар жауады

[ctx: weather condition]
en: Sand
kk: Құм

[ctx: weather condition]
en: Sand Storm
kk: Құмды боран

[ctx: weather condition]
en: Sand Storm in Vicinity
kk: Төңіректе құмды боран

[ctx: weather condition]
en: Shallow Fog in Vicinity
kk: Төңіректе селдір тұман

[ctx: weather condition]
en: Showers Hail
kk: Нөсерлі жауын, бұршақ

[ctx: weather condition]
en: Showers Ice Pellets
kk: Нөсерлі жауын, мұз түйіршігі жауады

[ctx: weather condition]
en: Showers in Vicinity Fog
kk: Төңіректе нөсерлі жауын, тұман

[ctx: weather condition]
en: Showers in Vicinity Snow
kk: Төңіректе нөсерлі жауын, қар

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain
kk: Нөсерлі жауын

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain Fog/Mist
kk: Нөсерлі жауын, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain in Vicinity
kk: Төңіректе нөсерлі жауын

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain in Vicinity Fog/Mist
kk: Төңіректе нөсерлі жаңбыр, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow
kk: Төпеген қар жауады

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow Fog
kk: Төпеген қар, тұман

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow Fog/Mist
kk: Төпеген қар, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Small Hail/Snow Pellets
kk: Үсақ бұршақ/қар түйіршігі жауады

[ctx: weather condition]
en: Snow Blowing Snow
kk: Қар, бұрқасын

[ctx: weather condition]
en: Snow Drizzle
kk: Сіркіреген қар жауады

[ctx: weather condition]
en: Snow Fog
kk: Қар жауады, тұман

[ctx: weather condition]
en: Snow Fog/Mist
kk: Қар жауады, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Snow Freezing Drizzle
kk: С

[ctx: weather condition]
en: Snow Freezing Rain
kk: Қар, мұзды жаңбыр жауады

[ctx: weather condition]
en: Snow Low Drifting Snow
kk: Қар жауады, борасын қар

[ctx: weather condition]
en: Snow Rain
kk: Қар, жаңбыр жауады

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers
kk: Төпеген қар жауады

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers Fog
kk: Төпеген қар жауады, тұман

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers Fog/Mist
kk: Төпеген қар жауады, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity
kk: Төңіректе төпеген қар жауады

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity Fog
kk: Төңіректе төпеген қар жауады, тұман

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity Fog/Mist
kk: Төңіректе төпеген қар жауады, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Fog
kk: Күн күркірейді, тұман

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Hail
kk: Күн күркірейді, бұршақ соғады

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Hail Fog
kk: Күн күркірейді, бұршақ, тұман

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Haze in Vicinity
kk: Күн күркірейді, төңіректе буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Haze in Vicinity Hail
kk: Күн күркірейді, буалдыр, төңіректе бұршақ соғады

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain
kk: Күн күркірейді, қатты жаңбыр жауады

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Fog
kk: Күн күркірейді, қатты жаңбыр жауады, тұман

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Fog/Mist
kk: Күн күркірейді, қатты жаңбыр жауады, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail
kk: Күн күркірейді, қатты жаңбыр жауады, бұршақ соғады

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Fog
kk: Күн күркірейді, қатты жаңбыр жауады, бұршақ, тұман

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Fog/Mist
kk: Күн күркірейді, қатты жаңбыр жауады, бұршақ, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Haze
kk: Күн күркірейді, қатты жаңбыр жауады, бұршақ, буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Haze
kk: Күн күркірейді, қатты жаңбыр жауады, буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Ice Pellets
kk: Күн күркірейді, мұз түйіршігі жауады

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity
kk: Төңіректе күн күркірейді

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Fog
kk: Төңіректе күн күркірейді, тұман

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Fog/Mist
kk: Төңіректе күн күркірейді, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Hail
kk: Төңіректе күн күркірейді, бұршақ соғады

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Hail Haze
kk: Төңіректе күн күркірейді, бұршақ соғады буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Haze
kk: Төңіректе күн күркірейді, буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain
kk: Төңіректе күн күркірейді, өткінші жаңбыр

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Fog
kk: Төңіректе күн күркірейді, өткінші жаңбыр, тұман

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Fog/Mist
kk: Күн күркірейді, өткінші жаңбыр, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail
kk: Күн күркірейді, өткінші жаңбыр, бұршақ соғады

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Fog
kk: Күн күркірейді, өткінші жаңбыр, бұршақ соғады, тұман

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Fog/Mist
kk: Күн күркірейді, өткінші жаңбыр, бұршақ соғады, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Haze
kk: Күн күркірейді, өткінші жаңбыр, бұршақ соғады, буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Haze
kk: Күн күркірейді, өткінші жаңбыр, буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain
kk: Күн күркірейді, жаңбыр жауады

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Fog/Mist
kk: Күн күркірейді, жаңбыр жауады, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Hail Fog/Mist
kk: Күн күркірейді, жаңбыр, бұршақ жауады, тұман/буалдыр

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
kk: Күн күркірейді, жаңбыр, ұсақ бұршақ/қар түйіршігі жауады

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Showers in Vicinity
kk: Төңіректе күн күркірейді, нөсерлейді

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Showers in Vicinity Hail
kk: Күн күркірейді, нөсерлейді, төңіректе бұршақ сөғады

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Small Hail/Snow Pellets
kk: Күн күркірейді, ұсақ бұршақ/қар түйіршігі жауады

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Snow
kk: Күн күркірейді, қар жауады

[ctx: weather condition]
en: Tornado/Water Spout
kk: Торнадо/Су құйыны

[ctx: weather condition]
en: Windy
kk: Жел тұрады

[ctx: weather forecast]
en: Ice Crystals
kk: Мұз қристалдары

[ctx: weather forecast]
en: Volcanic Ash
kk: Жанартау күлі себелейді

[ctx: weather forecast]
en: Water Spout
kk: Су құйыны

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Spray
kk: Мұзды шашын жауады

[ctx: weather forecast]
en: Frost
kk: Аяз

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Thunderstorms
kk: Күн күркіреуі ықтималдығы бар

[ctx: weather forecast]
en: Chance Thunderstorms
kk: Күн күркіреуі ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms Likely
kk: Күн күркіреуі әбден мүмкін

[ctx: weather forecast]
en: Severe Tstms
kk: Қатты найзағай ойнайды

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow/Sleet
kk: Қар/жылбысқы қар жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Snow/Sleet Likely
kk: Қар/жылбысқы қар жауу әбден мүмкін

[ctx: weather forecast]
en: Snow/Sleet
kk: Қар/жылбысқы қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Sleet
kk: Жаңбыр/жылбысқы қар жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Sleet Likely
kk: Жаңбыр/жылбысқы қар жауу әбден мүмкін

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Sleet
kk: Жаңбыр/жылбысқы қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Freezing Rain
kk: Жаңбыр/Мұзды жауыны ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Freezing Rain Likely
kk: Жаңбыр/Мұзды жауыны мүмкін

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Freezing Rain
kk: Жаңбыр/Мұзды жауын жауады

[ctx: weather forecast]
en: Wintry Mix
kk: Қар мен жауын аралас жауады

[ctx: weather forecast]
en: Chance Freezing Drizzle
kk: Сіркіреген жауын ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Drizzle Likely
kk: Мұзды сіркіреген жауын әбден мүмкін

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Drizzle
kk: Мұзды сіркіреген жауын

[ctx: weather forecast]
en: Chance Freezing Rain
kk: Мұзды жауыны ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Rain Likely
kk: Мұзды жауын әбден мүмкін

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Rain
kk: Мұзды жауын жауады

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Snow
kk: Жаңбыр/Қар жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Snow Likely
kk: Жаңбыр/Қар әбден мүмкін

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Snow
kk: Жаңбыр/Қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow
kk: Қар жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Snow Likely
kk: Қар жауу әбден мүмкін

[ctx: weather forecast]
en: Heavy Snow
kk: Қалың қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Chance Flurries
kk: Өткінші қар жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Flurries Likely
kk: Өткінші қар жауу әбден мүмкін

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow Showers
kk: Қар төпеуі ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Snow Showers Likely
kk: Төпеген қар әбден мүмкін

[ctx: weather forecast]
en: Snow Showers
kk: Қар төпейді

[ctx: weather forecast]
en: Chance Drizzle
kk: Сіркіреген жауын ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle Likely
kk: Сіркіреген жауын әбден мүмкін

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain
kk: Жаңбыр жауу ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Rain Likely
kk: Жаңбыр әбден мүмкін

[ctx: weather forecast]
en: Heavy Rain
kk: Жаңбыр төпейді

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain Showers
kk: Жаңбыр нөсерлеуі ықтимал

[ctx: weather forecast]
en: Rain Showers Likely
kk: Нөсерлі жаңбыр әбден мүмкін

[ctx: weather forecast]
en: Rain Showers
kk: Жаңбыр нөсерлейді

[ctx: weather forecast]
en: Sleet
kk: Жылбысқы қар жауады

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Fog
kk: Мұзды тұман

[ctx: weather forecast]
en: Ice Fog
kk: Мұз тұманы

[ctx: weather forecast]
en: Haze
kk: Буалдыр

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Sand
kk: Құмды жел

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Dust
kk: Шаңды жел

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Snow
kk: Қарлы жел

[ctx: weather forecast]
en: Dense Fog
kk: Қалың тұман

[ctx: weather forecast]
en: Blustery
kk: Ұйытқып жел еседі

[ctx: weather forecast]
en: Breezy
kk: Шамалы жел еседі

[ctx: weather forecast]
en: Cold
kk: Суық

[ctx: weather forecast]
en: Hot
kk: Ыстық

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Cloudy
kk: Көбінесе бұлтты

[ctx: weather forecast]
en: Partly Cloudy
kk: Ала бұлтты

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Sunny
kk: Көбінесе күн ашық

[ctx: weather forecast]
en: Increasing Clouds
kk: Бұлт қөбейеді

[ctx: weather forecast]
en: Becoming Cloudy
kk: Бұлттар көбейе түседі

[ctx: weather forecast]
en: Gradual Clearing
kk: Аспан біртіндеп ашылады

[ctx: weather forecast]
en: Clearing Late
kk: Кешкісін аспан ашылады

[ctx: weather forecast]
en: Decreasing Clouds
kk: Бұлттар азаяды

[ctx: weather forecast]
en: Becoming Sunny
kk: Күн ашылады

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Clear
kk: Көбінесе аспан ашық
