kcmstyle - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
kk: Бұл стильді баптау диалогын жүктеу кезінде қате пайда болды.

en: Configure %1
kk: %1 дегенді баптау

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
kk: 1-қойынды

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
kk: Құсбелгі көзі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
kk: Қосқыш

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
kk: 2-қойынды
