kcmstyle - en to km translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
km: មាន​កំហុស​ក្នុង​ការ​ផ្ទុក​ប្រអប់​ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​សម្រាប់​រចនាប័ទ្ម​នេះ ។

en: Configure %1
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
km: ផ្ទាំង ១

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
km: ប្រអប់​ធីក

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
km: ប៊ូតុង​មូល

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
km: ផ្ទាំង ២
