klipper - en to km translation catalogue (41 entries)

en: Add Action...
km: បន្ថែម​សកម្មភាព...

en: Edit Action...
km: កែសម្រួល​អំពើ...

en: Delete Action
km: លុប​អំពើ

[ctx: General Config]
en: General
km: ទូទៅ

en: General Configuration
km: កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ទូទៅ

en: Actions Configuration
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​អំពើ

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
km: ផ្លូវ​កាត់

en: Shortcuts Configuration
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ផ្លូវកាត់

en: Ignore
km: មិន​អើពើ

en: Replace Clipboard
km: ជំនួស​​ក្ដារ​តម្បៀត​ខ្ទាស់

en: Add to Clipboard
km: បន្ថែម​ទៅ​ក្ដារតម្បៀតខ្ទាស់

en: Command
km: ពាក្យ​បញ្ជា

en: Description
km: ការ​ពិពណ៌នា

en: Action Properties
km: លក្ខណៈសម្បត្តិ​សកម្មភាព

en: Description:
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា ៖

en: Should Klipper start automatically when you login?
km: តើ Klipper គួរ​តែ​ចាប់ផ្ដើម​ដោយ​​ស្វ័យប្រវត្តិ ពេល​អ្នក​ចូល​ឬ?

en: Automatically Start Klipper?
km: ចាប់​ផ្ដើម Klipper ដោយ​​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ?

en: Start
km: ចាប់ផ្ដើម

en: Do Not Start
km: កុំ​ចាប់ផ្ដើម

en: Edit Contents
km: កែ​សម្រួល​មាតិកា

en: Mobile Barcode
km: កូដផលិតផល​ចល័ត

en: Clipboard history
km: ប្រវត្តិ​ក្ដារតម្បៀតខ្ទាស់

en: up
km: ឡើង​លើ

en: current
km: បច្ចុប្បន្ន

en: down
km: ចុះក្រោម

note: i18n: ectx: label, entry (Version), group (General)
en: Klipper version
km: កំណែ Klipper

note: i18n: ectx: label, entry (SelectionTextOnly), group (General)
en: Text selection only
km: តែ​ការ​ជ្រើស​អត្ថបទ

note: i18n: ectx: label, entry (UseGUIRegExpEditor), group (General)
en: Use graphical regexp editor
km: ប្រើ​កម្មវិធីនិពន្ធ​ regexp ក្រាហ្វិក

note: i18n: ectx: label, entry (NoActionsForWM_CLASS), group (General)
en: No actions for WM_CLASS
km: គ្មាន​សកម្ម​សម្រាប់ WM_CLASS

note: i18n: ectx: label, entry (ActionList), group (General)
en: Dummy entry for indicating changes in an action's tree widget
km: ធាតុ​រដិបរដុប​សម្រាប់​បង្ហាញ​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​នៅ​ក្នុង​ធាតុក្រាហ្វិក​មែកធាង​របស់​កម្មភាព

en: Clipboard is empty
km: រវត្តិ​​ក្ដារ​តម្បៀត​ទទេ​ខ្ទាស់

en: (c) 1998, Andrew Stanley-Jones
    1998-2002, Carsten Pfeiffer
    2001, Patrick Dubroy
km: រក្សា​សិទ្ធិ​ឆ្នាំ ១៩៩៨ ដោយ Andrew Stanley-Jones
    ១៩៩៨-២០០២ ដោយ Carsten Pfeiffer
    ២០០១ ដោយ Patrick Dubroy

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Original Author
km: អ្នក​និពន្ធ​ដើម

en: Contributor
km: អ្នក​ចូលរួម

en: Bugfixes and optimizations
km: បំបាត់​កំហុស និង បង្កើន​ប្រសិទ្ធភាព

en: Maintainer
km: អ្នក​ថែទាំ

en: &More
km: បន្ថែម​​ទៀត

en: Clipboard Contents
km: ​​មាតិកា​ក្ដារតម្បៀត​ខ្ទាស់

en: Disable This Popup
km: មិន​អនុញ្ញាត​ការ​លេច​ឡើង​នេះ

en: &Cancel
km: បោះបង់​
