ksmserver - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Logout canceled by '%1'
km: ការ​ចេញ​ត្រូវ​បាន​បោះបង់​ដោយ '%1'

en: Restores the saved user session if available
km: ស្ដារ​សម័យ​របស់​អ្នក​ប្រើ​ដែល​បាន​រក្សា​ទុក ប្រសិន​បើ​មាន

en: Also allow remote connections
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​មាន​ការ​តភ្ជាប់​ពី​ចម្ងាយ​ផង​ដែរ

en: Log Out
km: ចេញ​

en: Log Out Without Confirmation
km: ចេញ​ដោយ​មិន​មានការ​បញ្ជាក់

en: Halt Without Confirmation
km: ផ្អាក​ដោយ​គ្មានការ​បញ្ជាក់

en: Reboot Without Confirmation
km: ចាប់ផ្ដើម​ឡើង​វិញ​ដោយ​គ្មាន​ការ​បញ្ជាក់
