plasma_wallpaper_image - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Scaled
km: បាន​ធ្វើ​មាត្រដ្ឋាន

en: Centered
km: កណ្ដាល

en: Tiled
km: ក្រឡាក្បឿង

en: Open Wallpaper Image
km: បើក​រូបភាព​ផ្ទាំង​រូបភាព​

en: Next Wallpaper Image
km: ផ្ទាំង​រូបភាព​បន្ទាប់​
