klipper - en to ku translation catalogue (12 entries)

[ctx: General Config]
en: General
ku: Giştî

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
ku: Kurterê

en: Description
ku: Daxwiyanî

en: Start
ku: Destpê Bike

en: Do Not Start
ku: Destpê Neke

en: Edit Contents
ku: Naverokê Biguherîne

en: Author
ku: Nivîskar

en: Original Author
ku: Nivîskarê Xweser

en: Contributor
ku: Alîkar

en: Maintainer
ku: Peydeker

en: &More
ku: &Zêdetir

en: &Cancel
ku: &Betal
