kcmcolors - en to lt translation catalogue (191 entries)

en: Unable to create a temporary file.
lt: Nepavyko sukurti laikinojo failo.

en: Unable to download the color scheme: %1
lt: Nepavyko atsisiųsti spalvų rinkinio: %1

en: This file is not a color scheme file.
lt: Šis failas nėra spalvų rinkinys.

en: Failed to create 'color-scheme' data folder.
lt: Nepavyko sukurti 'color-scheme' duomenų aplanko.

en: Failed to copy color scheme into 'color-scheme' data folder.
lt: Nepavyko nukopijuoti spalvų rinkinio į 'color-scheme' duomenų aplanką.

en: Color scheme installed successfully.
lt: Spalvų rinkinys sėkmingai įdiegtas.

note: i18n: ectx: label, entry (colorScheme), group (General)
en: Color scheme name
lt: Spalvų rinkinio pavadinimas

note: i18n: ectx: label, entry (accentColor), group (General)
en: Accent color
lt: Paryškinimo spalva

note: i18n: ectx: label, entry (lastUsedCustomAccentColor), group (General)
en: The last used custom accent color before user switched to wallpaper generated color or default color
lt: Paskiausiai naudota tinkinta paryškinimo spalva prieš tai, kai naudotojas perjungė į darbalaukio generuotą spalvą ar numatytąją spalvą

note: i18n: ectx: label, entry (accentColorFromWallpaper), group (General)
en: Whether accent color from wallpaper should be applied
lt: Ar turėtų būti taikoma paryškinimo spalva iš darbalaukio

en: Utility to edit and create color schemes
lt: Paslaugų programa, skirta taisyti ir kurti spalvų rinkinius

en: Utility creation
lt: Paslaugų programos kūrimas

en: KCM code (reused in here)
lt: KCM kodas (čia panaudotas iš naujo)

en: Scheme to edit or to use as a base.
lt: Rinkinys, kurį taisyti ar naudoti kaip pagrindą.

en: Show 'Apply' button that saves changes without asking (unlike 'Save As' button)
lt: Rodyti mygtuką "Taikyti", kuris neklausiant įrašo pakeitimus (kitaip nei mygtukas "Įrašyti kaip")

en: Makes the dialog transient for another application window specified by handle
lt: Padaro dialogą laikiną kitam programos langui, nurodytam pagal rankeną

en: Scheme not found, falling back to current one.
lt: Rinkinys nerastas, grįžtama prie esamo.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Window text on Window Background
lt: Lango tekstas ant lango fono

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Window text
lt: Lango tekstas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton)
en: Button text on Button Background
lt: Mygtuko tekstas ant mygtuko fono

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
lt: Spaudžiamas mygtukas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection0)
en: Selection Normal Text against Selection Normal Background
lt: Pažymėtas normalus tekstas ant normalaus pažymėto fono

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection0)
en: Selected text
lt: Pažymėtas tekstas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection3)
en: Selection Link Text against Selection Normal Background
lt: Pažymėtas nuorodos tekstas ant pažymėto normalaus fono

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView3)
en: link
lt: nuoroda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection4)
en: Selection Visited Text against Selection Normal Background
lt: Pažymėta aplankyta nuoroda ant pažymėto normalaus fono

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView4)
en: visited
lt: aplankyta

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection2)
en: Selection Active Text against Selection Normal Background
lt: Pažymėtas aktyvus tekstas ant pažymėto normalaus fono

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection1)
en: Selection Inactive Text against Selection Normal Background
lt: Pažymėtas neaktyvus tekstas ant pažymėto normalaus fono

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection5)
en: Selection Negative Text against Selection Normal Background
lt: Pažymėtas teksto negatyvas ant pažymėto normalaus fono

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection6)
en: Selection Neutral Text against Selection Normal Background
lt: Pažymėtas neutralus tekstas ant pažymėto normalaus fono

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection7)
en: Selection Positive Text against Selection Normal Background
lt: Pažymėtas pozityvus tekstas ant pažymėto normalaus fono

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView0)
en: View Normal Text against View Normal Background
lt: Normalus tekstas ant normalaus fono

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView0)
en: Normal text
lt: Normalus tekstas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView3)
en: View Link Text against View Normal Background
lt: Nuorodos tekstas ant normalaus fono

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView4)
en: View Visited Text against View Normal Background
lt: Aplankyta nuoroda ant normalaus fono

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView2)
en: View Active Text against View Normal Background
lt: Aktyvus tekstas ant normalus fono

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView1)
en: View Inactive Text against View Normal Background
lt: Neaktyvus tekstas ant normalaus fono

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView5)
en: View Negative Text against View Normal Background
lt: Teksto negatyvas ant normalaus fono

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView6)
en: View Neutral Text against View Normal Background
lt: Neutralus tekstas ant normalaus fono

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView7)
en: View Positive Text against View Normal Background
lt: Teksto pozityvas ant normalaus fono

en: Varies
lt: Kinta

en: Normal Background
lt: Normalus fonas

en: Alternate Background
lt: Alternatyvus fonas

en: Normal Text
lt: Paprastas tekstas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Text
lt: Neaktyvus tekstas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Text
lt: Aktyvus tekstas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Link Text
lt: Nuorodos tekstas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Visited Text
lt: Aplankytos nuorodos tekstas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Negative Text
lt: Tekstas negatyve

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Neutral Text
lt: Neutralus tekstas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Positive Text
lt: Tekstas pozityve

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Focus Decoration
lt: Dekoracija fokusavimo metu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Hover Decoration
lt: Pelės užvedimo dekoracija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Color set:
lt: Spalvų rinkinys:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorSet)
en: Colorset to view/modify
lt: Spalvų rinkinys peržiūrėjimui/modifikavimui

[ctx: color-sets]
note: i18n: 'Common' here means &quot;frequent/not rare&quot;, not &quot;shared&quot; i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Common Colors
lt: Dažnai pasitaikančios spalvos

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: View
lt: Peržiūra

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Window
lt: Langas

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Button
lt: Mygtukas

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Selection
lt: Pažymėjimas

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Tooltip
lt: Paaiškinimas

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Complementary
lt: Papildantis

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Header
lt: Antraštė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: New Row
lt: Nauja eilutė

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Background
lt: Vaizdo fonas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Text
lt: Vaizdo tekstas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Background
lt: Lango fonas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Text
lt: Lango tekstas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Background
lt: Mygtuko fonas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Text
lt: Mygtuko tekstas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Background
lt: Pažymėjimo fonas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Text
lt: Pažymėjimo tekstas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Inactive Text
lt: Neaktyvus pažymėjimo tekstas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Background
lt: Paaiškinimo fonas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Text
lt: Paaiškinimo tekstas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar
lt: Aktyvi antraštės juosta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Text
lt: Aktyvios antraštės juostos tekstas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Secondary
lt: Aktyvios antraštės antrinis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar
lt: Neaktyvi antraštės juosta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Text
lt: Neaktyvios antraštės juostos tekstas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Secondary
lt: Neaktyvios antraštės antrinis

en: Options
lt: Parinktys

en: Colors
lt: Spalvos

en: Disabled
lt: Išjungta

en: You have unsaved changes. Do you really want to quit?
lt: Yra neįrašytų pakeitimų. Ar tikrai norite išeiti?

en: Unsaved changes
lt: Neįrašyti pakeitimai

en: Save Color Scheme
lt: Įrašyti spalvų rinkinį

en: &Enter a name for the color scheme:
lt: Į&rašykite spalvų rinkinio pavadinimą:

en: A color scheme with that name already exists.
    Do you want to overwrite it?
lt: Spalvų rinkinys tokiu pavadinimu jau yra.
    Ar norite jį perrašyti?

en: You do not have permission to overwrite that scheme
lt: Neturite leidimo perrašyti to rinkinio

en: Error
lt: Klaida

en: Inactive
lt: Neaktyvus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Color:
lt: Spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Intensity:
lt: Intensyvumas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorBox)
en: Disabled color effect type
lt: Išjungtų elementų spalvos tipas

[ctx: no disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: None
lt: Nenustatyta

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Desaturate
lt: Nusodrinti

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Fade
lt: Išnykimas

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Tint
lt: Atspalvis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, intensityBox)
en: Disabled intensity effect type
lt: Išjungtų elementų efekto tipas

[ctx: no disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: None
lt: Nenustatyta

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Shade
lt: Užtemdyti

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Darken
lt: Patamsinimas

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Lighten
lt: Pašviesinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Contrast:
lt: Kontrastas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, colorSlider)
en: Disabled color effect amount
lt: Išjungtų elementų spalvos efekto kiekis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, intensitySlider)
en: Disabled intensity effect amount
lt: Išjungtų elementų intensyvumo efekto kiekis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, colorButton)
en: Disabled color
lt: Išjungtų elementų spalva

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, contrastBox)
en: Disabled contrast type
lt: Išjungtų elementų kontrasto tipas

[ctx: no disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: None
lt: Nenustatyta

[ctx: disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: Fade
lt: Išnykimas

[ctx: disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: Tint
lt: Atspalvis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, contrastSlider)
en: Disabled contrast amount
lt: Išjungtų elementų kontrasto kiekis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useInactiveEffects)
en: Apply &effects to inactive windows
lt: Taikyti &efektus neaktyviems langams

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inactiveSelectionEffect)
en: Use different colors for in&active selections
lt: Neaktyviems žymėjimams n&audoti kitokias spalvas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, shadeSortedColumn)
en: Shade sorted column &in lists
lt: Pritemdyti rikiuojamus stulpel&ius sąrašuose

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tintColors)
en: Tint all colors with accent color
lt: Suteikti visoms spalvoms paryškinimo spalvos atspalvį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, accentTitlebar)
en: Make window titlebars a&ccent-colored
lt: Padaryti, kad antraščių juostos būtų nuspalvintos &paryškinimo spalva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Tint strength:
lt: Atspalvio stiprumas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shading of frames and lighting ("3D") effects
lt: Rėmelių šešėliai ir apšvietimo („trimačiai“) efektai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shading
lt: Užtemdymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Maximum
lt: Maksimumas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Minimum
lt: Minimumas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Contrast
lt: Kontrastas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore0) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack0)
en: Normal Text on Normal Background
lt: Normalus tekstas ant normalaus fono

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore0) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack0)
en: normal
lt: normalus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore3)
en: Link Text on Normal Background
lt: Nuorodos tekstas ant normalaus fono

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack3)
en: link
lt: nuoroda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore4)
en: Visited Text on Normal Background
lt: Aplankyta nuoroda ant normalaus fono

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack4)
en: visited
lt: aplankyta

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, widgetFore2)
en: Active Text on Normal Background
lt: Aktyvus tekstas ant normalaus fono

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack2)
en: active
lt: aktyvus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore1)
en: Inactive Text on Normal Background
lt: Neaktyvus tekstas ant normalaus fono

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore1)
en: inactive
lt: neaktyvus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore5)
en: Negative Text on Normal Background
lt: Negatyvus tekstas ant normalaus fono

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack5)
en: negative
lt: negatyvus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore6)
en: Neutral Text on Normal Background
lt: Neutralus tekstas ant normalaus fono

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack6)
en: neutral
lt: neutralus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore7)
en: Positive Text on Normal Background
lt: Pozityvus tekstas ant normalaus fono

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack7)
en: positive
lt: pozityvus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, widgetFore8)
en: Hover on Normal Background
lt: Tekstas su užvesta pele normaliame fone

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore8)
en: hover
lt: pelė užvesta

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack3)
en: Link Text on Link Background
    (Note: Link Background is derived from Link Text and cannot be separately configured at this time)
lt: Nuorodos tekstas and nuorodos fono
    (Pastaba: nuorodos fonas yra išskaičiuojamas iš nuorodos teksto ir šiuo metu negali būti atskirai nustatytas)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack4)
en: Visited Text on Visited Background
    (Note: Visited Background is derived from Visited Text and cannot be separately configured at this time)
lt: Aplankyta nuoroda and aplankytos nuorodos fono
    (Pastaba: aplankytos nuorodos fonas išskaičiuojamas iš aplankytos nuorodos teksto ir šiuo metu negali būti pakeista)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack2)
en: Active Text on Active Background
    (Note: Active Background is derived from Active Text and cannot be separately configured at this time)
lt: Aktyvios nuorodos tekstas and aktyvios nuorodos fono
    (Pastaba: aktyvios nuorodos fonas išskaičiuojamas iš aktyvios nuorodos teksto ir šiuo metu negali būti pakeistas)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack1)
en: Inactive Text on Alternate Background
lt: Neaktyvus tekstas ant alternatyvaus fono

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack1)
en: alternate
lt: alternatyvus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack5)
en: Negative Text on Negative Background
    (Note: Negative Background is derived from Negative Text and cannot be separately configured at this time)
lt: Negatyvus tekstas and negatyvaus fono
    (Pastaba: negatyvaus teksto fonas išskaičiuojamas iš teksto negatyvo ir šiuo metu negali būti pakeistas)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack6)
en: Neutral Text on Neutral Background
    (Note: Neutral Background is derived from Neutral Text and cannot be separately configured at this time)
lt: Neutralus tekstas ant neutralaus fono
    (Pastaba: neutralus fonas išskaičiuojamas iš neutralaus teksto ir šiuo metu negali būti pakeistas)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack7)
en: Positive Text on Positive Background
    (Note: Positive Background is derived from Positive Text and cannot be separately configured at this time)
lt: Pozityvus tekstas ant pozityvaus fono
    (Pastaba: pozityvus fonas išskaičiuojamas iš pozityvaus teksto ir šiuo metu negali būti pakeistas)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore9)
en: Focus on Normal Background
lt: Fokusuotas tekstas normaliame fone

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore9)
en: focus
lt: fokusas

en: This module lets you choose the color scheme.
lt: Šis modulis jums leidžia pasirinkti spalvų rinkinį.

en: The color scheme '%1' is not installed. Selecting the default theme instead.
lt: Spalvų rinkinys "%1" nėra įdiegtas. Vietoj jo, pasirenkamas numatytasis apipavidalinimas.

en: All Schemes
lt: Visi rinkiniai

en: Light Schemes
lt: Šviesūs rinkiniai

en: Dark Schemes
lt: Tamsūs rinkiniai

en: Use accent color:
lt: Naudoti paryškinimo spalvą

en: From current color scheme
lt: Iš dabartinio spalvų rinkinio

[ctx: @option:radio wallpaper accent color option]
en: From current wallpaper
lt: Iš dabartinio darbalaukio fono

en: Custom:
lt: Tinkinta:

en: Choose custom accent color
lt: Pasirinkti tinkintą paryškinimo spalvą

en: Window Title
lt: Lango pavadinimas

en: Window text
lt: Lango tekstas

en: Button
lt: Mygtukas

[ctx: Hyperlink]
en: link
lt: nuoroda

[ctx: Visited hyperlink]
en: visited
lt: aplankyta

en: Normal text
lt: Normalus tekstas

en: Highlighted text
lt: Paryškintas tekstas

en: Disabled text
lt: Išjungtas tekstas

en: Edit Color Scheme…
lt: Taisyti spalvų rinkinį…

en: Remove Color Scheme
lt: Šalinti spalvų rinkinį

en: Restore Color Scheme
lt: Atkurti spalvų rinkinį

en: Install from File…
lt: Įdiegti iš failo…

en: Get New Color Schemes…
lt: Gauti naujus spalvų rinkinius…

en: Open Color Scheme
lt: Atverti spalvų rinkinį

en: Color Scheme Files (*.colors)
lt: Spalvų rinkinio failai (*.colors)

en: This tool allows you to set the color scheme for the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
lt: Šis įrankis leidžia jums nusistatyti spalvų rinkinį dabartiniam Plasma seansui ir padeda išvengti ir nenustatyti neprieinamo ar jau nustatyto spalvų rinkinio.

en: The name of the color scheme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
lt: Spalvų rinkinio, kurį norite nustatyti dabartiniam Plasma seansui, pavadinimas (perduodant pilną kelią, bus naudojama tik paskutinė kelio dalis)

en: Show all the color schemes available on the system (and which is the current theme)
lt: Rodyti visus sistemoje prieinamus spalvų rinkinius (ir kuris yra dabartinis spalvų rinkinys)

en: The name of the accent color you want to set. SVG color names (https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords) and hex color codes are supported. Quote the hex code if there is possibility of shell expansion
lt: Paryškinimo spalvos, kurią norite nustatyti, pavadinimas. Yra palaikomi SVG spalvų pavadinimai (https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords) ir šešioliktainiai spalvos kodai. Jei yra apvalkalo išplėtimo tikimybė, paimkite šešioliktainį kodą į kabutes

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
lt: Užklaustas apipavidalinimas „%1“ jau yra nustatytas kaip dabartinio Plasma seanso apipavidalinimas.

en: Successfully applied the color scheme %1 to your current Plasma session
lt: Spalvų rinkinys %1 yra sėkmingai pritaikytas jūsų dabartiniam Plasma seansui

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
lt: Nepavyko rasti apipavidalinimo „%1“. Apipavidalinimas turėtų būti vienas iš šių variantų: %2

en: You have managed to pass an empty color scheme name, which isn't supported behavior.
lt: Jums pavyko perduoti tuščią spalvų rinkinio pavadinimą, o tai nėra palaikoma elgsena.

en: The file you attempted to set as your scheme, %1, could not be identified as a color scheme.
lt: Failo, kurį bandėte nustatyti kaip rinkinį, %1, nepavyko atpažinti kaip spalvų rinkinio.

en: Successfully applied the accent color %1
lt: Sėkmingai pritaikyta %1 paryškinimo spalva

en: Invalid accent color
lt: Neteisinga paryškinimo spalvą

en: You have the following color schemes on your system:
lt: Savo sistemoje turite šiuos spalvų rinkinius:

en:  * %1 (current color scheme)
lt:  * %1 (dabartinis spalvų rinkinys)
