kcminput - en to lt translation catalogue (30 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (cursorTheme), group (Mouse)
en: Name of the current cursor theme
lt: Dabartinio žymeklių apipavidalinimo pavadinimas

note: i18n: ectx: label, entry (cursorSize), group (Mouse)
en: Current cursor size
lt: Dabartinis žymeklio dydis

en: You have to restart the Plasma session for these changes to take effect.
lt: Tam, kad įsigaliotų šie pakeitimai, turite paleisti Plasma seansą iš naujo.

en: Unable to create a temporary file.
lt: Nepavyko sukurti laikinojo failo.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
lt: Nepavyko atsisiųsti piktogramų apipavidalinimo archyvo: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
lt: Failas nėra teisingas piktogramų apipavidalinimo archyvas.

en: Failed to create 'icons' folder.
lt: Nepavyko sukurti 'icons' aplanko.

en: A theme named %1 already exists in your icon theme folder. Do you want replace it with this one?
lt: Apipavidalinimas, pavadinimu %1, jūsų piktogramų apipavidalinimo aplanke jau yra. Ar norite jį pakeisti šiuo apipavidalinimu?

en: Overwrite Theme?
lt: Perrašyti apipavidalinimą?

en: Theme installed successfully.
lt: Apipavidalinimas sėkmingai įdiegtas.

en: Remove Theme
lt: Šalinti apipavidalinimą

en: Restore Cursor Theme
lt: Atkurti žymeklių apipavidalinimą

en: This module lets you choose the mouse cursor theme.
lt: Šis modulis jums leidžia pasirinkti pelės žymeklio apipavidalinimą.

en: Size:
lt: Dydis:

en: &Install from File…
lt: Į&diegti iš failo…

en: &Get New Cursors…
lt: &Gauti naujų žymeklių…

en: Open Theme
lt: Atverti apipavidalinimą

en: Cursor Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
lt: Žymeklio apipavidalinimo failai (*.tar.gz *.tar.bz2)

en: The requested size '%1' is not available, using %2 instead.
lt: Užklaustas dydis „%1“ yra neprieinamas, todėl, vietoj jo, naudojamas %2.

en: This tool allows you to set the mouse cursor theme for the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
lt: Šis įrankis leidžia jums nusistatyti pelės žymeklio apipavidalinimą dabartiniam Plasma seansui ir padeda išvengti ir nenustatyti neprieinamo ar jau nustatyto pelės žymeklio apipavidalinimo.

en: The name of the cursor theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
lt: Pelės žymeklio apipavidalinimo, kurį norite nustatyti dabartiniam Plasma seansui, pavadinimas (perduodant pilną kelią, bus naudojama tik paskutinė kelio dalis)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
lt: Rodyti visus sistemoje prieinamus apipavidalinimus (ir kuris yra dabartinis apipavidalinimas)

en: Use a specific size, rather than the theme default size
lt: Naudoti konkretų dydį, o ne numatytąjį apipavidalinimo dydį

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
lt: Užklaustas apipavidalinimas „%1“ jau yra nustatytas kaip dabartinio Plasma seanso apipavidalinimas.

en: Successfully applied the mouse cursor theme %1 to your current Plasma session
lt: Sėkmingai pritaikytas pelės žymeklio apipavidalinimas %1jūsų dabartiniam Plasma seansui

en: You have to restart the Plasma session for your newly applied mouse cursor theme to display correctly.
lt: Tam, kad būtų tinkamai atvaizduojamas naujai pritaikytas pelės žymeklio apipavidalinimas, reikia paleisti Plasma seansą iš naujo.

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
lt: Nepavyko rasti apipavidalinimo „%1“. Apipavidalinimas turėtų būti vienas iš šių variantų: %2

en: You have the following mouse cursor themes on your system:
lt: Savo sistemoje turite šiuos pelės žymeklio apipavidalinimus:

en: (Current theme for this Plasma session)
lt: (Dabartinis šio Plasma seanso apipavidalinimas)

[ctx: @info The argument is the list of available sizes (in pixel). Example: 'Available sizes: 24' or 'Available sizes: 24, 36, 48']
en: (Available sizes: %1)
lt: (Prieinami dydžiai: %1)
