kcmicons - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankių juosta

en: Secondary Toolbars
lt: Antrinės įrankių juostos

en: Small Icons
lt: Mažos piktogramos

en: Dialogs
lt: Dialogai

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
lt: Dabartinio piktogramų apipavidalinimo pavadinimas

note: i18n: ectx: label, entry (desktopSize), group (DesktopIcons)
en: Desktop icons size
lt: Darbalaukio piktogramų dydis

note: i18n: ectx: label, entry (toolbarSize), group (ToolbarIcons)
en: Toolbar icons size
lt: Įrankių juostos piktogramų dydis

note: i18n: ectx: label, entry (mainToolbarSize), group (MainToolbarIcons)
en: Main toolbar icons size
lt: Pagrindinės įrankių juostos piktogramų dydis

note: i18n: ectx: label, entry (smallSize), group (SmallIcons)
en: Small icons size
lt: Mažų piktogramų dydis

note: i18n: ectx: label, entry (panelSize), group (PanelIcons)
en: Panel icons size
lt: Skydelio piktogramų dydis

note: i18n: ectx: label, entry (dialogSize), group (DialogIcons)
en: Dialog icons size
lt: Dialogo piktogramų dydis

en: Unable to create a temporary file.
lt: Nepavyko sukurti laikinojo failo.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
lt: Nepavyko atsisiųsti piktogramų apipavidalinimo archyvo: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
lt: Failas nėra teisingas piktogramų apipavidalinimo archyvas.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
lt: Įdiegimo proceso metu iškilo problemų, tačiau dauguma apipavidalinimų iš archyvo buvo įdiegti

en: Theme installed successfully.
lt: Apipavidalinimas sėkmingai įdiegtas.

en: Installing icon themes…
lt: Įdiegiami piktogramų apipavidalinimai…

en: Installing %1 theme…
lt: Įdiegiamas %1 apipavidalinimas…

[ctx: @info]
en: Here you can configure the default sizes of various icon types at a system-wide level. Note that not all apps will respect these settings.<nl/><nl/>If you find that objects on screen are generally too small or too large, consider adjusting the global scale instead.
lt: Čia galite sistemos mastu konfigūruoti numatytuosius įvairių piktogramų dydžius. Turėkite omenyje, kad ne visos programos atsižvelgs į šias nuostatas.<nl/><nl/>Jei pastebėsite, kad įprastai objektai ekrane yra per maži arba per dideli, tuomet, vietoj to, pabandykite reguliuoti visuotinį mastelį.

en: Adjust Global Scale…
lt: Reguliuoti visuotinį mastelį…

[ctx: @label:slider]
en: Size:
lt: Dydis:

en: This module allows you to choose the icons for your desktop.
lt: Šis modulis leidžia jums pasirinkti piktogramas savo darbalaukiui.

en: Remove Icon Theme
lt: Šalinti piktogramų apipavidalinimą

en: Restore Icon Theme
lt: Atkurti piktogramų apipavidalinimą

en: Configure Icon Sizes
lt: Konfigūruoti piktogramų dydžius

en: Install from File…
lt: Įdiegti iš failo…

en: Get New Icons…
lt: Gauti naujas piktogramas…

[ctx: @title:window]
en: Configure Icon Sizes
lt: Konfigūruoti piktogramų dydžius

en: Open Theme
lt: Atverti apipavidalinimą

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
lt: Apipavidalinimo failai (*.tar.gz *.tar.bz2)
