plasma-workspace - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: %1 Details
lt: Išsamiau apie %1

en: Sensors Details
lt: Išsamiau apie jutiklius

en: System Monitor
lt: Sistemos prižiūryklė

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
lt: Atverti sistemos prižiūryklę…
