plasma-workspace - en to lt translation catalogue (14 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
lt: %1 iš %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
lt[0]: %2 iš %1 failo į %3
lt[1]: %2 iš %1 failų į %3
lt[2]: %2 iš %1 failų į %3
lt[3]: %2 iš %1 failo į %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
lt[0]: %1 failą į %2
lt[1]: %1 failus į %2
lt[2]: %1 failų į %2
lt[3]: %1 failą į %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
lt[0]: %2 iš %1 failo
lt[1]: %2 iš %1 failų
lt[2]: %2 iš %1 failų
lt[3]: %2 iš %1 failo

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
lt[0]: %1 failą
lt[1]: %1 failus
lt[2]: %1 failų
lt[3]: %1 failą

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
lt[0]: %2 iš %1 elemento
lt[1]: %2 iš %1 elementų
lt[2]: %2 iš %1 elementų
lt[3]: %2 iš %1 elemento

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
lt[0]: %1 elementas
lt[1]: %1 elementai
lt[2]: %1 elementų
lt[3]: %1 elementas

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
lt: %1 į %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
lt[0]: %1 failą į %2
lt[1]: %1 elementus į %2
lt[2]: %1 elementų į %2
lt[3]: %1 elementą į %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
lt: į %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
lt: %1 iš %2

en: Application closed unexpectedly.
lt: Programa netikėtai užsivėrė.

[ctx: @title]
en: Unread Notifications
lt: Neskaityti pranešimai

[ctx: @info]
en: %1 notifications were received while Do Not Disturb was active.
lt: Kol buvo įjungta „Netrukdyti“ veiksena, buvo gauta pranešimų: %1.
