plasma-desktop - en to lt translation catalogue (109 entries)

en: No fingerprint device found.
lt: Nerasta jokio piršto atspaudų įrenginio.

en: Retry scanning your finger.
lt: Iš naujo pabandykite nuskaityti pirštą.

en: Swipe too short. Try again.
lt: Perbraukimas per trumpas. Bandykite dar kartą.

en: Finger not centered on the reader. Try again.
lt: Pirštas nėra skaitytuvo viduryje. Bandykite dar kartą.

en: Remove your finger from the reader, and try again.
lt: Patraukite pirštą nuo skaitytuvo ir bandykite dar kartą.

en: Fingerprint enrollment has failed.
lt: Nepavyko įrašyti piršto.

en: There is no space left for this device, delete other fingerprints to continue.
lt: Šiam įrenginiui nebeliko vietos. Norėdami tęsti, ištrinkite kitus piršto atspaudus.

en: The device was disconnected.
lt: Įrenginys buvo atjungtas.

en: An unknown error has occurred.
lt: Įvyko nežinoma klaida.

en: Change Password
lt: Keisti slaptažodį

en: Set Password
lt: Nustatyti slaptažodį

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Confirm password
lt: Pakartokite slaptažodį

en: Passwords must match
lt: Slaptažodžiai turi sutapti

en: Change Wallet Password?
lt: Keisti slaptažodinės slaptažodį?

[ctx: @info]
en: Now that you have changed your login password, consider changing the password on your default KWallet to match it.
lt: Dabar, kai pakeitėte savo prisijungimo slaptažodį, apsvarstykite galimybę pasikeisti ir numatytosios KWallet slaptažodinės slaptažodį, kad jie sutaptų.

en: What is KWallet?
lt: Kas yra KWallet?

en: KWallet is a password manager that stores your passwords for wireless networks and other encrypted resources. It is locked with its own password which differs from your login password. If the two passwords match, it can be unlocked at login automatically so you don't have to enter the KWallet password yourself.
lt: KWallet yra slaptažodžių tvarkytuvė, kurioje saugomi jūsų belaidžių tinklų bei šifruotų išteklių slaptažodžiai. Ji yra užrakinta savo atskiru slaptažodžiu, kuris skiriasi nuo jūsų prisijungimo slaptažodžio. Jei šie du slaptažodžiai sutampa, ji gali būti automatiškai atrakinama prisijungimo metu, kad jums nereikėtų patiems įvedinėti KWallet slaptažodžio.

en: Change Wallet Password
lt: Keisti slaptažodinės slaptažodį

en: Leave Unchanged
lt: Palikti nekeistą

en: Create User
lt: Sukurti naudotoją

en: Name:
lt: Vardas:

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: Standard
lt: Standartinis

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Account type:
lt: Paskyros tipas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Confirm password:
lt: Pakartokite slaptažodį:

[ctx: @action:button Create a new user]
en: Create
lt: Sukurti

[ctx: @action:button Cancel creating new user]
en: Cancel
lt: Atsisakyti

[ctx: @title:window]
en: Select Picture Area
lt: Pažymėkite paveikslo sritį

[ctx: @info:status]
en: Finger enrolled
lt: Pirštas įrašytas

en: Please repeatedly press your right index finger on the fingerprint sensor.
lt: Paspauskite kelis kartus dešiniuoju smiliumi ant piršto atspaudo jutiklio.

en: Please repeatedly press your right middle finger on the fingerprint sensor.
lt: Paspauskite kelis kartus dešiniuoju didžiuoju pirštu ant piršto atspaudo jutiklio.

en: Please repeatedly press your right ring finger on the fingerprint sensor.
lt: Paspauskite kelis kartus dešiniuoju bevardžiu pirštu ant piršto atspaudo jutiklio.

en: Please repeatedly press your right little finger on the fingerprint sensor.
lt: Paspauskite kelis kartus dešiniuoju mažyliu pirštu ant piršto atspaudo jutiklio.

en: Please repeatedly press your right thumb on the fingerprint sensor.
lt: Paspauskite kelis kartus dešiniuoju nykščiu ant piršto atspaudo jutiklio.

en: Please repeatedly press your left index finger on the fingerprint sensor.
lt: Paspauskite kelis kartus kairiuoju smiliumi ant piršto atspaudo jutiklio.

en: Please repeatedly press your left middle finger on the fingerprint sensor.
lt: Paspauskite kelis kartus kairiuoju didžiuoju pirštu ant piršto atspaudo jutiklio.

en: Please repeatedly press your left ring finger on the fingerprint sensor.
lt: Paspauskite kelis kartus kairiuoju bevardžiu pirštu ant piršto atspaudo jutiklio.

en: Please repeatedly press your left little finger on the fingerprint sensor.
lt: Paspauskite kelis kartus kairiuoju mažyliu pirštu ant piršto atspaudo jutiklio.

en: Please repeatedly press your left thumb on the fingerprint sensor.
lt: Paspauskite kelis kartus kairiuoju nykščiu ant piršto atspaudo jutiklio.

en: Please repeatedly swipe your right index finger on the fingerprint sensor.
lt: Perbraukite kelis kartus dešiniuoju smiliumi ant piršto atspaudo jutiklio.

en: Please repeatedly swipe your right middle finger on the fingerprint sensor.
lt: Perbraukite kelis kartus dešiniuoju didžiuoju pirštu ant piršto atspaudo jutiklio.

en: Please repeatedly swipe your right ring finger on the fingerprint sensor.
lt: Perbraukite kelis kartus dešiniuoju bevardžiu pirštu ant piršto atspaudo jutiklio.

en: Please repeatedly swipe your right little finger on the fingerprint sensor.
lt: Perbraukite kelis kartus dešiniuoju mažyliu pirštu ant piršto atspaudo jutiklio.

en: Please repeatedly swipe your right thumb on the fingerprint sensor.
lt: Perbraukite kelis kartus dešiniuoju nykščiu ant piršto atspaudo jutiklio.

en: Please repeatedly swipe your left index finger on the fingerprint sensor.
lt: Perbraukite kelis kartus kairiuoju smiliumi ant piršto atspaudo jutiklio.

en: Please repeatedly swipe your left middle finger on the fingerprint sensor.
lt: Perbraukite kelis kartus kairiuoju didžiuoju pirštu ant piršto atspaudo jutiklio.

en: Please repeatedly swipe your left ring finger on the fingerprint sensor.
lt: Perbraukite kelis kartus kairiuoju bevardžiu pirštu ant piršto atspaudo jutiklio.

en: Please repeatedly swipe your left little finger on the fingerprint sensor.
lt: Perbraukite kelis kartus kairiuoju mažyliu pirštu ant piršto atspaudo jutiklio.

en: Please repeatedly swipe your left thumb on the fingerprint sensor.
lt: Perbraukite kelis kartus kairiuoju nykščiu ant piršto atspaudo jutiklio.

en: Configure Fingerprints
lt: Konfigūruoti piršto atspaudus

en: Add
lt: Pridėti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Done
lt: Atlikta

en: Re-enroll finger
lt: Įrašyti pirštą iš naujo

en: Delete fingerprint
lt: Ištrinti piršto atspaudą

en: No fingerprints added
lt: Nepridėta jokių piršto atspaudų

en: Users
lt: Naudotojai

[ctx: @action:button As in, 'add new user']
en: Add New…
lt: Pridėti naują…

[ctx: @action:button]
en: Add New User…
lt: Pridėti naują naudotoją…

[ctx: @info:usagetip]
en: Press Space to edit the user profile
lt: Paspauskite tarpo klavišą norėdami taisyti naudotojo profilį

en: Pick a finger to enroll
lt: Pasirinkite pirštą, kurį įrašyti

[ctx: @title]
en: Change Avatar
lt: Keisti avatarą

[ctx: @item:intable]
en: It's Nothing
lt: Nieko tokio

[ctx: @item:intable]
en: Feisty Flamingo
lt: Atkaklus flamingas

[ctx: @item:intable]
en: Dragon's Fruit
lt: Drakono vaisius

[ctx: @item:intable]
en: Sweet Potato
lt: Saldi bulvė

[ctx: @item:intable]
en: Ambient Amber
lt: Supantis gintaras

[ctx: @item:intable]
en: Sparkle Sunbeam
lt: Tviskantis Saulės spindulys

[ctx: @item:intable]
en: Lemon-Lime
lt: Citrininė citrina

[ctx: @item:intable]
en: Verdant Charm
lt: Žaliuojantis žavesys

[ctx: @item:intable]
en: Mellow Meadow
lt: Sodri pieva

[ctx: @item:intable]
en: Tepid Teal
lt: Drungna mėlyna

[ctx: @item:intable]
en: Plasma Blue
lt: Plasma mėlyna

[ctx: @item:intable]
en: Pon Purple
lt: Pon purpurinė

[ctx: @item:intable]
en: Bajo Purple
lt: Bajo purpurinė

[ctx: @item:intable]
en: Burnt Charcoal
lt: Sudegusios anglys

[ctx: @item:intable]
en: Paper Perfection
lt: Popierinis tobulumas

[ctx: @item:intable]
en: Cafétera Brown
lt: Kavos aparato ruda

[ctx: @item:intable]
en: Rich Hardwood
lt: Prabangus kietmedis

[ctx: @action:button]
en: Go Back
lt: Grįžti

[ctx: @action:button]
en: Initials
lt: Inicialai

[ctx: @action:button]
en: Choose File…
lt: Pasirinkti failą…

[ctx: @title]
en: Choose a picture
lt: Pasirinkti paveikslą

[ctx: @option file type (mime type) for avif, bmp, gif, jp2, jpeg, jpg, pbm, pgm, png, ppm, tiff, wbmp, webp, xbm, xpm image file formats; do not translate *.avif, *.bmp, *.gif, *.jp2, *.jpeg, *.jpg, *.pbm, *.pgm, *.png, *.ppm, *.tiff, *.wbmp, *.webp, *.xbm, *.xpm]
en: Image files (All major file types) (*.avif *.bmp *.gif *.jp2 *.jpeg *.jpg *.pbm *.pgm *.png *.ppm *.tiff *.wbmp *.webp *.xbm *.xpm)
lt: Paveikslo failai (Visi pagrindiniai failo tipai) (*.avif *.bmp *.gif *.jp2 *.jpeg *.jpg *.pbm *.pgm *.png *.ppm *.tiff *.wbmp *.webp *.xbm *.xpm)

[ctx: @action:button]
en: Placeholder Icon
lt: Vietaženklio piktograma

[ctx: @info:whatsthis]
en: User avatar placeholder icon
lt: Naudotojo avataro vietaženklio piktograma

[ctx: @title:window]
en: Delete Logged-In User Without Deleting Files?
lt: Ištrinti prisijungusį naudotoją neištrinant failų?

[ctx: @title:window]
en: Delete Logged-In User?
lt: Ištrinti prisijungusį naudotoją?

[ctx: @info:usagetip]
en: %1 is currently logged in, so their files cannot be deleted. Delete just the account instead?<nl/><nl/>This will make %1 unable to log in again, and they may experience strange behaviors until they log out.
lt: Naudotojas %1 šiuo metu yra prisijungęs, todėl jo failai negali būti ištrinti. Ar ištrinti, vietoj to, tik paskyrą?<nl/><nl/>Tokiu būdu %1 nebegalės vėl prisijungti ir gali patirti keistą elgseną tol, kol neatsijungs.

[ctx: @info:usagetip]
en: %1 is currently logged in. Deleting the account will make them unable to log in again, and they may experience strange behaviors until they log out.
lt: Naudotojas %1 šiuo metu yra prisijungęs. Ištrinus paskyrą, jis daugiau nebegalės vėl prisijungti ir gali patirti keistą elgseną tol, kol neatsijungs.

[ctx: @action: button]
en: Delete %1
lt: Ištrinti %1

en: Change avatar
lt: Keisti avatarą

en: Cannot change the account type to Standard unless there is at least one other Administrator account on the system. Without one, authentication would become impossible or require the insecure use of the root password.
lt: Negalima pakeisti paskyros tipo į standartinį, nebent sistemoje yra bent viena administratoriaus paskyra. Be jos, būtų neįmanoma nustatyti tapatybės arba tektų naudoti nesaugų pagrindinio naudotojo slaptažodį.

en: Email address:
lt: El. pašto adresas:

en: Delete files
lt: Ištrinti failus

en: Keep files
lt: Palikti failus

en: Delete User…
lt: Ištrinti naudotoją…

en: Configure Fingerprint Authentication…
lt: Konfigūruoti tapatybės nustatymą piršto atspaudu…

[ctx: @info]
en: Fingerprints can be used in place of a password when unlocking the screen and providing administrator permissions to applications and command-line programs that request them.<nl/><nl/>Logging into the system with your fingerprint is not yet supported.
lt: Piršto atspaudai gali būti naudojami vietoje slaptažodžio, atrakinant ekraną ir suteikiant administratoriaus leidimus jų prašančioms įprastoms ar komandų eilutės programoms.<nl/><nl/>Prisijungimas prie sistemos naudojant piršto atspaudą kol kas yra nepalaikomas.

[ctx: @info]
en: Failed to crop image: %1
lt: Nepavyko apkirpti paveikslo: %1

en: Could not get permission to save user %1
lt: Nepavyko gauti leidimo įrašyti naudotoją %1

en: There was an error while saving changes
lt: Įrašant pakeitimus, įvyko klaida

en: Failed to resize image: opening temp file failed
lt: Nepavyko pakeisti paveikslo dydžio: nepavyko atverti laikinojo failo

en: Failed to resize image: writing to temp file failed
lt: Nepavyko pakeisti paveikslo dydžio: nepavyko rašyti į laikinąjį failą

en: Your Account
lt: Jūsų paskyra

en: Other Accounts
lt: Kitos paskyros
