klipper - en to lt translation catalogue (147 entries)

en: Clipboard history:
lt: Iškarpinės istorija:

[ctx: Number of entries]
en: %v entry | %v entries
lt[0]: %v įrašas
lt[1]: %v įrašai
lt[2]: %v įrašų
lt[3]: %v įrašas

en: Selection and Clipboard:
lt: Žymėjimas ir iškarpinė:

[ctx: @info:tooltip]
en: When text or an area of the screen is highlighted with the mouse or keyboard, this is the <emphasis>selection</emphasis>. It can be pasted using the middle mouse button.<nl/><nl/>If the selection is explicitly copied using a <interface>Copy</interface> or <interface>Cut</interface> action, it is saved to the <emphasis>clipboard</emphasis>. It can be pasted using a <interface>Paste</interface> action. <nl/><nl/>When turned on this option keeps the selection and the clipboard the same, so that any selection is immediately available to paste by any means. If it is turned off, the selection may still be saved in the clipboard history (subject to the options below), but it can only be pasted using the middle mouse button.
lt: Kai tekstas ar sritis ekrane yra paryškinami naudojant pelę ar klaviatūrą, tai yra vadinama <emphasis>žymėjimu</emphasis>. Žymėjimas gali būti įdėtas naudojant vidurinįjį pelės mygtuką.<nl/><nl/>Jeigu žymėjimas yra aiškiai nukopijuojamas naudojant veiksmą <interface>Kopijuoti</interface> ar <interface>Iškirpti</interface>, tuomet jis yra įrašomas į <emphasis>iškarpinę</emphasis>. Jis gali būti įdėtas naudojant veiksmą <interface>Įdėti</interface>. <nl/><nl/>Kai įjungta, ši parinktis padaro žymėjimą ir iškarpinę vienodais, tokiu būdu bet koks žymėjimas yra nedelsiant prieinamas įdėti bet kokiais būdais. Jei ši parinktis išjungta, žymėjimas vis tiek gali būti įrašytas į iškarpinės istoriją (priklausomai nuo žemiau pasirinktų parinkčių), bet gali būti įdėtas tik naudojant vidurinįjį pelės mygtuką.

en: Always save in history
lt: Visada įrašyti į istoriją

en: Text selection:
lt: Teksto žymėjimas:

en: Only when explicitly copied
lt: Tik tada, kai sąmoningai nukopijuotas

en: Whether text selections are saved in the clipboard history.
lt: Ar teksto žymėjimai bus įrašomi į iškarpinės istoriją.

en: Non-text selection:
lt: Ne teksto žymėjimai:

en: Never save in history
lt: Niekada neįrašyti į istoriją

en: Whether non-text selections (such as images) are saved in the clipboard history.
lt: Ar ne teksto žymėjimai (pvz., paveikslai) bus įrašomi į iškarpinės istoriją.

en: Show action popup menu:
lt: Rodyti veiksmų iškylantįjį meniu:

[ctx: @info]
en: When text that matches an action pattern is selected or is chosen from the clipboard history, automatically show the popup menu with applicable actions. If the automatic menu is turned off here, or it is not shown for an excluded window, then it can be shown by using the <shortcut>%1</shortcut> key shortcut.
lt: Kai pažymimas ar iš iškarpinės istorijos pasirenkamas tekstas, kuris atitinka veiksmo šabloną, automatiškai rodyti iškylantįjį meniu su pritaikyti galimais veiksmais. Jei automatinis meniu čia yra išjungtas arba nėra rodomas išskirtam langui, tuomet jis gali būti parodytas naudojant spartųjį klavišą <shortcut>%1</shortcut>.

en: Exclude Windows...
lt: Išskirti langus...

[ctx: Unit of time]
en: %v second | %v seconds
lt[0]: %v sekundė
lt[1]: %v sekundės
lt[2]: %v sekundžių
lt[3]: %v sekundė

[ctx: No timeout]
en: None
lt: Nėra

en: Options:
lt: Parinktys:

en: Exclude Windows
lt: Išskirti langus

[ctx: @info]
en: When a <interface>match pattern</interface> matches the clipboard contents, its <interface>commands</interface> appear in the Klipper popup menu and can be executed.
lt: Kai <interface>atitikimo šablonas</interface> atitinka iškarpinės turinį, jo <interface>komandos</interface> atsiranda Klipper iškylančiajame meniu ir gali būti įvykdytos.

[ctx: @title:column]
en: Match pattern and commands
lt: Atitikimo šablonas ir komandos

[ctx: @title:column]
en: Description
lt: Aprašas

en: Add Action...
lt: Pridėti veiksmą...

en: Edit Action...
lt: Keisti veiksmą...

en: Delete Action
lt: Ištrinti veiksmą

[ctx: @info]
en: These actions appear in the popup menu which can be configured on the <interface>Action Menu</interface> page.
lt: Šie veiksmai atsiras iškylančiajame meniu, kurį galima konfigūruoti <interface>Veiksmų meniu</interface> puslapyje.

[ctx: @info]
en: Delete the selected action <resource>%1</resource><nl/>and all of its commands?
lt: Ištrinti pažymėtą veiksmą <resource>%1</resource><nl/>ir visas jo komandas?

en: Confirm Delete Action
lt: Patvirtinti veiksmo ištrynimą

[ctx: General Config]
en: General
lt: Bendri

en: General Configuration
lt: Bendra konfigūracija

[ctx: Popup Menu Config]
en: Action Menu
lt: Veiksmų meniu

en: Action Menu
lt: Veiksmų meniu

[ctx: Actions Config]
en: Actions Configuration
lt: Veiksmų konfigūracija

en: Actions Configuration
lt: Veiksmų konfigūracija

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
lt: Spartieji klavišai

en: Shortcuts Configuration
lt: Sparčiųjų klavišų konfigūracija

[ctx: @info]
en: The action popup will not be shown automatically for these windows, even if it is enabled. This is because, for example, a web browser may highlight a URL in the address bar while typing, so the menu would show for every keystroke.<nl/><nl/>If the action menu appears unexpectedly when using a particular application, then add it to this list. <link>How to find the name to enter</link>.
lt: Šiems langams veiksmo iškylantysis meniu nebus automatiškai rodomas net tuo atveju, jei jis įjungtas. Taip yra todėl, kad, pavyzdžiui, saityno naršyklė, adreso juostoje rašant URL adresą, gali jį paryškinti, todėl meniu būtų rodomas po kiekvieno klavišo paspaudimo.<nl/><nl/>Jei naudojant tam tikrą programą netikėtai atsiranda veiksmo meniu, tuomet pridėkite ją į šį sąrašą. <link>Kaip sužinoti, kokį pavadinimą įvesti</link>.

[ctx: @info:tooltip]
en: The name that needs to be entered here is the WM_CLASS name of the window to be excluded. To find the WM_CLASS name for a window, in another terminal window enter the command:<nl/><nl/>&nbsp;&nbsp;<icode>xprop | grep WM_CLASS</icode><nl/><nl/>and click on the window that you want to exclude. The first name that it displays after the equal sign is the one that you need to enter.
lt: Pavadinimas, kuris čia turi būti įvestas, yra lango, kuris turi būti išskirtas, WM_CLASS pavadinimas. Norėdami sužinoti lango WM_CLASS pavadinimą, kitame terminalo lange įveskite komandą:<nl/><nl/>&nbsp;&nbsp;<icode>xprop | grep WM_CLASS</icode><nl/><nl/>ir spustelėkite ant lango, kurį norite išskirti. Pirmas pavadinimas, kuris bus rodomas po lygybės ženklo, yra pavadinimas, kurį turite įvesti.

en: QR Code
lt: QR kodas

en: Data Matrix
lt: Duomenų matrica

[ctx: Aztec barcode]
en: Aztec
lt: Actekų

en: Code 39
lt: Kodas 39

en: Code 93
lt: Kodas 93

en: Code 128
lt: Kodas 128

en: Return to Clipboard
lt: Grįžti į iškarpinę

[ctx: @action:button Copy to clipboard]
en: Copy
lt: Kopijuoti

[ctx: @info:status]
en: An image of the QR code has been copied to clipboard
lt: QR kodo paveikslas nukopijuotas į iškarpinę

[ctx: @info:tooltip]
en: Copy QR code image to clipboard
lt: Kopijuoti QR kodo paveikslą į iškarpinę

en: Change the QR code type
lt: Keisti QR kodo tipą

en: There is not enough space to display the QR code. Try resizing this applet.
lt: Trūksta vietos QR kodo atvaizdavimui. Pabandykite pakeisti šios programėlės dydį.

en: Creating QR code failed
lt: Nepavyko sukurti QR kodo

[ctx: @action:button]
en: Collapse
lt: Suskleisti

[ctx: @action:button]
en: Expand
lt: Išskleisti

en: Clear History
lt: Išvalyti istoriją

en: All History
lt: Visa istorija

en: Starred Only
lt: Tik žvaigždute pažymėti elementai

en: No matches
lt: Nėra atitikmenų

en: Clipboard is empty
lt: Iškarpinė tuščia

en: Invoke action
lt: Vykdyti veiksmą

en: Show QR code
lt: Rodyti QR kodą

en: Edit contents
lt: Taisyti turinį

en: Remove from history
lt: Šalinti iš istorijos

en: Remove Star
lt: Nebežymėti žvaigždute

en: Star
lt: Pažymėti žvaigždute

[ctx: @info:whatsthis]
en: Text edit area
lt: Teksto taisymo sritis

[ctx: @action:button]
en: Save
lt: Įrašyti

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Ignore
lt: Nepaisyti

en: Replace Clipboard
lt: Pakeisti iškarpinę

en: Add to Clipboard
lt: Pridėti į iškarpinę

en: Command
lt: Komanda

en: Output
lt: Išvestis

en: Description
lt: Aprašas

en: Action Properties
lt: Veiksmo savybės

[ctx: @info]
en: An action takes effect when its <interface>match pattern</interface> matches the clipboard contents. When this happens, the action's <interface>commands</interface> appear in the Klipper popup menu; if one of them is chosen, the command is executed.
lt: Veiksmas įsigalioja, kuomet jo <interface>atitikimo šablonas</interface> atitinka iškarpinės turinį. Kai tai nutinka, veiksmo <interface>komandos</interface> atsiranda Klipper iškylančiajame meniu; pasirinkus vieną iš jų, komanda bus įvykdyta.

en: Enter a pattern to match against the clipboard
lt: Įveskite šabloną, pagal kurį iškarpinėje bus ieškoma atitikmens

en: Match pattern:
lt: Atitikimo šablonas:

[ctx: @info]
en: The match pattern is a regular expression. For more information see the <link url="https://en.wikipedia.org/wiki/Regular_expression">Wikipedia entry</link> for this topic.
lt: Atitikimo šablonas yra reguliarusis reiškinys. Išsamesnei informacijai, žiūrėkite šia tema <link url="https://en.wikipedia.org/wiki/Regular_expression">irašą Vikipedijoje</link> (anglų kalba).

en: Enter a description for the action
lt: Įveskite veiksmo aprašą

en: Description:
lt: Aprašas:

en: Include in automatic popup
lt: Įtraukti į automatinį iškylantįjį langą

[ctx: @info]
en: The commands for this match will be included in the automatic action popup, if it is enabled in the <interface>Action Menu</interface> page. If this option is turned off, the commands for this match will not be included in the automatic popup but they will be included if the popup is activated manually with the <shortcut>%1</shortcut> key shortcut.
lt: Šio atitikmens komandos bus įtrauktos į automatinį veiksmo iškylantįjį meniu, jeigu jis įjungtas <interface>Veiksmų meniu</interface> puslapyje. Jei ši parinktis išjungta, šio atitikmens komandos nebus įtrauktos į automatinį iškylantįjį meniu, bet jos bus įtrauktos tuo atveju, jei iškylantysis meniu bus aktyvintas rankiniu būdu naudojant spartųjį klavišą <shortcut>%1</shortcut>.

en: Add Command...
lt: Pridėti komandą...

en: Edit Command...
lt: Taisyti komandą...

en: Delete Command
lt: Ištrinti komandą

[ctx: @info]
en: Delete the selected command <resource>%1</resource>?
lt: Ištrinti pažymėtą komandą iš <resource>%1</resource>?

en: Confirm Delete Command
lt: Patvirtinti komandos ištrynimą

en: Command Properties
lt: Komandos savybės

en: Enter the command and arguments
lt: Įveskite komandą ir argumentus

en: Command:
lt: Komanda:

[ctx: @info]
en: A <placeholder>&#37;s</placeholder> in the command will be replaced by the complete clipboard contents. <placeholder>&#37;0</placeholder> through <placeholder>&#37;9</placeholder> will be replaced by the corresponding captured texts from the match pattern.
lt: <placeholder>&#37;s</placeholder> komandoje bus pakeista visu iškarpinės turiniu. Nuo <placeholder>&#37;0</placeholder> iki <placeholder>&#37;9</placeholder> bus pakeista atitinkamais iš atitikimo šablono gautais tekstais.

en: Enter a description for the command
lt: Įveskite komandos aprašą

en: Output from command:
lt: Išvestis iš komandos:

en: Replace current clipboard
lt: Pakeisti esamą iškarpinės turinį

en: Append to clipboard
lt: Pridėti į iškarpinę

en: What happens to the standard output of the command executed.
lt: Kas nutiks su standartine vykdomos komandos išvestimi.

en: Reset the icon to the default for the command
lt: Atstatyti komandai skirtą piktogramą į numatytąją

en: Icon:
lt: Piktograma:

en: The clipboard history contains starred items. Clear them too?
lt: Iškarpinės istorijoje yra žvaigždute pažymėtų elementų. Ar išvalyti taip pat ir juos?

en: Clear Clipboard History
lt: Išvalyti iškarpinės istoriją

en: Clear Everything
lt: Išvalyti viską

en: Keep Starred Items
lt: Palikti žvaigždute pažymėtus elementus

en: Do you really want to clear and delete the entire clipboard history?
lt: Ar tikrai norite išvalyti ir ištrinti visą iškarpinės istoriją?

en: This item is starred. Do you really want to remove it from history?
lt: Šis elementas pažymėtas žvaigždute. Ar tikrai norite pašalinti jį iš istorijos?

en: Remove Starred Item
lt: Šalinti žvaigždute pažymėtą elementą

[ctx: @action:inmenu Toggle automatic action]
en: Automatic Action Popup Menu
lt: Automatinis iškylantysis veiksmų meniu

[ctx: @action:inmenu]
en: C&lear Clipboard History
lt: Išva&lyti iškarpinės istoriją

[ctx: @action:inmenu]
en: Manually Invoke Action on Current Clipboard
lt: Rankiniu būdu įvykdyti veiksmą su esamu iškarpinės turiniu

[ctx: @action:inmenu]
en: &Edit Contents…
lt: &Taisyti turinį…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Show Barcode…
lt: &Rodyti brūkšninį kodą…

[ctx: @action:inmenu]
en: Next History Item
lt: Kitas istorijos elementas

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous History Item
lt: Ankstesnis istorijos elementas

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Clipboard Items at Mouse Position
lt: Rodyti iškarpinės elementus ties pelės vieta

en: Mobile Barcode
lt: Mobilusis brūkšninis kodas

en: Clipboard history
lt: Iškarpinės istorija

en: up
lt: aukštyn

en: current
lt: dabartinis

en: down
lt: žemyn

note: i18n: ectx: label, entry (Version), group (General)
en: Klipper version
lt: Klipper versija

note: i18n: ectx: label, entry (KeepClipboardContents), group (General)
en: Save history across desktop sessions
lt: Įrašyti istoriją tarp darbalaukio seansų

note: i18n: ectx: tooltip, entry (KeepClipboardContents), group (General)
en: Retain the clipboard history, so it will be available the next time you log in.
lt: Išsaugoti iškarpinės istoriją, kad kitą kartą jums prisijungus, ji būtų prieinama.

note: i18n: ectx: label, entry (PreventEmptyClipboard), group (General)
en: Prevent the clipboard from being cleared
lt: Neleisti išvalyti iškarpinės

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreventEmptyClipboard), group (General)
en: Do not allow the clipboard to be cleared, for example when an application exits.
lt: Neleisti iškarpinės turiniui būti išvalytam, pavyzdžiui, kai programa baigia darbą.

note: i18n: ectx: label, entry (SyncClipboards), group (General)
en: Keep the selection and clipboard the same
lt: Išlaikyti žymėjimą ir iškarpinės turinį vienodus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SyncClipboards), group (General)
en: Content selected with the cursor is automatically copied to the clipboard so that it can be pasted with either a Paste action or a middle-click.<br/><a href="1">More about the selection and clipboard</a>.
lt: Pelės žymekliu pažymėtas turinys bus automatiškai nukopijuotas į iškarpinę, kad galėtų būti įdėtas naudojant Įdėjimo veiksmą arba vidurinįjį pelės mygtuką.<br/><a href="1">Daugiau apie žymėjimą ir turinį</a>.

note: i18n: ectx: label, entry (IgnoreSelection), group (General)
en: Ignore the selection
lt: Nepaisyti žymėjimo

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (IgnoreSelection), group (General)
en: Content selected with the cursor but not explicitly copied to the clipboard is not automatically stored in the clipboard history, and can only be pasted using a middle-click.
lt: Turinys, kuris nebuvo aiškiai nukopijuotas į iškarpinę, o buvo tik pažymėtas žymekliu, nėra automatiškai laikomas iškarpinės istorijoje ir gali būti įdėtas tik naudojant vidurinįjį pelės mygtuką.

note: i18n: ectx: label, entry (SelectionTextOnly), group (General)
en: Text selection only
lt: Tik tekstinis žymėjimas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SelectionTextOnly), group (General)
en: Only store text selections in the clipboard history, not images or any other type of data.
lt: Laikyti iškarpinės istorijoje tik teksto žymėjimus, o ne paveikslus ar kažkokius kito tipo duomenis.

note: i18n: ectx: label, entry (IgnoreImages), group (General)
en: Always ignore images
lt: Visada nepaisyti paveikslų

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (IgnoreImages), group (General)
en: Do not store images in the clipboard history, even if explicitly copied.
lt: Nelaikyti paveikslų iškarpinės istorijoje, net jeigu jie sąmoningai nukopijuoti.

note: i18n: ectx: label, entry (UseGUIRegExpEditor), group (General)
en: Use graphical regexp editor
lt: Naudoti grafinį įprastųjų išraiškų (regexp) redaktorių

note: i18n: ectx: label, entry (URLGrabberEnabled), group (General)
en: Immediately on selection
lt: Iš karto atlikus žymėjimą

note: i18n: ectx: tooltip, entry (URLGrabberEnabled), group (General)
en: Show the popup menu of applicable actions as soon as a selection is made.
lt: Rodyti iškylantįjį pritaikyti galimų veiksmų meniu iš karto, kai tik atliekamas žymėjimas.

note: i18n: ectx: label, entry (NoActionsForWM_CLASS), group (General)
en: No actions for WM_CLASS
lt: WM_CLASS neturi veiksmų

note: i18n: ectx: label, entry (TimeoutForActionPopups), group (General)
en: Automatic action menu time:
lt: Automatinio veiksmų meniu laikas:

note: i18n: ectx: tooltip, entry (TimeoutForActionPopups), group (General)
en: Display the automatic action popup menu for this time.
lt: Tiek laiko rodyti automatinį iškylantįjį veiksmų meniu.

note: i18n: ectx: label, entry (MaxClipItems), group (General)
en: History size:
lt: Istorijos dydis:

note: i18n: ectx: tooltip, entry (MaxClipItems), group (General)
en: The clipboard history will store up to this many items.
lt: Iškarpinės istorijoje bus laikoma štai tiek elementų.

note: i18n: ectx: label, entry (ActionList), group (General)
en: Dummy entry for indicating changes in an action's tree widget
lt: Fiktyvus įrašas, nurodantis pakeitimus veiksmo medžio valdiklyje

note: i18n: ectx: label, entry (StripWhiteSpace), group (Actions)
en: Trim whitespace from selection
lt: Panaikinti tarpus iš žymėjimo

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (StripWhiteSpace), group (Actions)
en: Remove any whitespace from the start and end of selected text, before performing an action. For example, this ensures that a URL pasted in a browser is interpreted as expected. The text saved on the clipboard is not affected.
lt: Prieš atliekant veiksmą, šalinti bet kokius tarpus iš pažymėto teksto pradžios ir pabaigos. Pavyzdžiui, tai užtikrina, kad į naršyklę įdėtas URL adresas būtų tinkamai interpretuotas. Iškarpinėje įrašytas tekstas nėra paveikiamas.

note: i18n: ectx: label, entry (ReplayActionInHistory), group (Actions)
en: For an item chosen from history
lt: Iš istorijos pasirinktiems elementams

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ReplayActionInHistory), group (Actions)
en: Show the popup menu of applicable actions if an entry is chosen from the clipboard history.
lt: Rodyti iškylantįjį pritaikyti galimų veiksmų meniu, jei įrašas yra pasirenkamas iš iškarpinės istorijos.

note: i18n: ectx: label, entry (EnableMagicMimeActions), group (Actions)
en: Include MIME actions
lt: Įtraukti MIME pagrįstus veiksmus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (EnableMagicMimeActions), group (Actions)
en: If a file name or URL is selected, include applications that can accept its MIME type in the popup menu.
lt: Jei yra pažymimas failo pavadinimas ar URL, tuomet įtraukti į iškylantįjį meniu programas, galinčias priimti failo pavadinimo ar URL adreso MIME tipą.

en: Clipboard Popup
lt: Iškarpinės iškylantysis langas

en: &Cancel
lt: &Atsisakyti
