plasma-workspace - en to lt translation catalogue (26 entries)

[ctx: @info]
en: Time-based features such as Night Light and dynamic wallpapers can be synchronized with the day-night cycle. Choose your preferred cycle here.
lt: Laiku grindžiamos ypatybės, tokios kaip naktinė šviesa ir dinaminiai darbalaukio fonai, gali būti sinchronizuojamos su dienos ir nakties ciklu. Čia pasirinkite pageidaujamą ciklą.

[ctx: @label:listbox part of a sentence: 'Determine sunrise and sunset times [based on]']
en: Determine sunrise and sunset times:
lt: Nustatyti saulėtekio ir saulėlydžio laikus:

[ctx: @item:inlistbox part of a sentence: 'Determine sunrise and sunset times']
en: Based on device's location
lt: Remiantis įrenginio vieta

[ctx: @item:inlistbox part of a sentence: 'Determine sunrise and sunset times']
en: Using custom times
lt: Naudojant tinkintus laikus

[ctx: @label]
en: Sunrise:
lt: Saulėtekis:

[ctx: @label]
en: Sunset:
lt: Saulėlydis:

[ctx: @label:spinbox]
en: Transition duration:
lt: Perėjimo trukmė:

[ctx: @item:valuesuffix transition duration]
en: %1 minute | %1 minutes
lt[0]: %1 minutė
lt[1]: %1 minutės
lt[2]: %1 minučių
lt[3]: %1 minutė

[ctx: @option:radio]
en: Automatically detect location
lt: Automatiškai aptikti vietą

[ctx: @info]
en: The <application>GeoClue2</application> service will be used to periodically update the device's location using GPS or cell tower triangulation if available, or else by sending its IP address to <link url='https://geoip.com/privacy/'>GeoIP</link>.
lt: <application>GeoClue2</application> tarnyba bus naudojama, kad periodiškai būtų atnaujinama įrenginio vieta naudojant GPS arba, jei prieinama, mobiliojo ryšio bokštų trianguliaciją arba, kitais atvejais, siunčiant IP adresą į <link url='https://geoip.com/privacy/'>GeoIP</link>.

[ctx: @info]
en: The <application>%1</application> service will be used to periodically update the device's location. Please open a bug report at <link url='https://bugs.kde.org'>https://bugs.kde.org</link> asking KDE developers to write a detailed description of what this service will do.
lt: <application>%1</application> tarnyba bus naudojama, kad periodiškai būtų atnaujinama įrenginio vieta. Pateikite pranešimą apie klaidą, adresu <link url='https://bugs.kde.org'>https://bugs.kde.org</link>, ir paprašykite KDE plėtotojų, kad parašytų išsamų aprašą apie tai, ką darys ši tarnyba.

[ctx: @option:radio]
en: Use manual location:
lt: Naudoti rankiniu būdu nustatytą vietą:

[ctx: @label]
en: Latitude:
lt: Platuma:

[ctx: @label]
en: Longitude:
lt: Ilguma:

[ctx: @info:tooltip]
en: Sunrise starts at %1 and ends at %2
lt: Saulėtekis prasideda %1 ir pasibaigia %2

[ctx: @label]
en: Sunrise
lt: Saulėtekis

[ctx: @info:tooltip]
en: Sunset starts at %1 and ends at %2
lt: Saulėlydis prasideda %1 ir pasibaigia %2

[ctx: @label]
en: Sunset
lt: Saulėlydis

[ctx: @info]
en: Sunrise and sunset times cannot be determined at your location due to polar day. Choose custom times instead.
lt: Saulėtekio ir saulėlydžio laikai jūsų vietoje negali būti nustatyti dėl poliarinės dienos. Vietoj to, pasirinkite tinkintus laikus.

[ctx: @info]
en: Sunrise and sunset times cannot be determined at your location due to polar night. Choose custom times instead.
lt: Saulėtekio ir saulėlydžio laikai jūsų vietoje negali būti nustatyti dėl poliarinės nakties. Vietoj to, pasirinkite tinkintus laikus.

[ctx: @info]
en: Sunrise and sunset times cannot be reliably determined at your location. Choose custom times instead.
lt: Saulėtekio ir saulėlydžio laikai jūsų vietoje negali būti patikimai nustatyti. Vietoj to, pasirinkite tinkintus laikus.

[ctx: @label:chooser Tap should be translated to mean touching using a touchscreen]
en: Tap to choose your location on the map.
lt: Bakstelėkite norėdami pasirinkti žemėlapyje savo vietą.

[ctx: @label:chooser Click should be translated to mean clicking using a mouse]
en: Click to choose your location on the map.
lt: Spustelėkite norėdami pasirinkti žemėlapyje savo vietą.

en: Zoom in
lt: Didinti

en: Zoom out
lt: Mažinti

[ctx: @info]
en: Modified from <link url='https://commons.wikimedia.org/wiki/File:World_location_map_(equirectangular_180).svg'>World location map</link> by TUBS / Wikimedia Commons / <link url='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0'>CC BY-SA 3.0</link>
lt: Modifikuota iš <link url='https://commons.wikimedia.org/wiki/File:World_location_map_(equirectangular_180).svg'>Pasaulio vietų žemėlapis</link> pagal TUBS / Wikimedia Commons / <link url='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0'>CC BY-SA 3.0</link>
