plasma-workspace - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: &Execute
lt: &Vykdyti

en: Templates
lt: Šablonai

en: Desktop Shell Scripting Console
lt: Darbalaukio apvalkalo scenarijų rašymo pultas

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Load
lt: Įkelti

en: Use
lt: Naudoti

en: Output
lt: Išvestis

en: Unable to load script file <b>%1</b>
lt: Nepavyko įkelti scenarijaus failo <b>%1</b>

en: Open Script File
lt: Atverti scenarijaus failą

en: Save Script File
lt: Įrašyti scenarijaus failą

en: Executing script at %1
lt: Vykdomas scenarijus ties %1

en: Runtime: %1ms
lt: Vykdymo laikas: %1ms
