plasma-workspace - en to lt translation catalogue (84 entries)

en: Inherit Language
lt: Paveldėti kalbą

[ctx: Binary dialect IEC, with single in parentheses]
en: International Electrotechnical Commission (IEC)
lt: Tarptautinė elektrotechnikos komisija (IEC)

[ctx: Binary dialect JEDEC, with single in parentheses]
en: Joint Electron Device Engineering Council (JEDEC)
lt: Jungtinė elektroninių įrenginių inžinerijos taryba (JEDEC)

[ctx: Binary dialect Metric, with origin in parentheses]
en: Metric system (SI)
lt: Metrinė sistema (SI)

[ctx: Binary dialect IEC description]
en: Binary -  Kibibytes (KiB), Mebibytes (MiB), Gibibytes (GiB)
lt: Dvejetainiai – Kibibaitai (KiB), Mebibaitai (MiB), Gibibaitai (GiB)

[ctx: Binary dialect JEDEC description]
en: Binary - Kilobytes (KB), Megabytes (MB), Gigabytes (GB)
lt: Dvejetainiai – Kilobaitai (KB), Megabaitai (MB), Gigabaitai (GB)

[ctx: Binary dialect Metric description]
en: Decimal - Kilobytes (kB), Megabytes (MB), Gigabytes (GB)
lt: Dešimtainiai – Kilobaitai (kB), Megabaitai (MB), Gigabaitai (GB)

[ctx: Measurement combobox]
en: Imperial UK
lt: Imperinė JK

[ctx: Measurement combobox]
en: Imperial US
lt: Imperinė JAV

[ctx: Measurement combobox]
en: Metric
lt: Metrinė

[ctx: Care of person or organization]
en: c/o
lt: kam įteikti:

[ctx: Firm name]
en: Acme Corporation
lt: Acme korporacija

[ctx: Department name]
en: Development Department
lt: Plėtojimo padalinys

[ctx: Building name]
en: Dev-Building
lt: Plėtojimo pastatas

[ctx: Street or block name]
en: Main Street
lt: Pagrindinė gatvė

[ctx: House number]
en: House 1
lt: Namas 1

[ctx: Room number]
en: Room 2
lt: Kabinetas 2

[ctx: Floor number]
en: Floor 3
lt: Aukštas 3

[ctx: Local township within town or city]
en: Downtown
lt: Senamiestis

[ctx: Town or city]
en: City
lt: Miestas

[ctx: State, province or prefecture]
en: State
lt: Apskritis

[ctx: Family names]
en: FamilyName
lt: Pavardė

[ctx: Family names in uppercase]
en: FAMILYNAME
lt: PAVARDĖ

[ctx: First given name]
en: FirstName
lt: Vardas

[ctx: First given initial]
en: F
lt: V

[ctx: First given name with latin letters]
en: FirstName
lt: Vardas

[ctx: Other shorter name]
en: OtherName
lt: KitasPavadinimas

[ctx: Additional given names]
en: AdditionalName
lt: AntrasVardas

[ctx: Profession]
en: Profession
lt: Profesija

[ctx: Salutation]
en: Doctor
lt: Mokslų daktaras

[ctx: This is returned when an example test could not be made from locale information]
en: Could not find an example for this locale
lt: Nepavyko rasti pavyzdžio šiai lokalei

[ctx: @info this will be shown as an error message]
en: Could not find the system's available locales using the <command>localectl</command> tool. Please file a bug report about this at <link>https://bugs.kde.org</link>
lt: Nepavyko rasti prieinamų sistemos lokalių naudojant <command>localectl</command> įrankį. Prašome pranešti apie šią klaidą adresu <link>https://bugs.kde.org</link>

[ctx: %1 is português in system locale name, Brazil is to distinguish European português and Brazilian português]
en: %1 (Brazil)
lt: %1 (Brazilija)

[ctx: @info:warning]
en: Can't locate executable `check-language-support`
lt: Nepavyksta nustatyti „check-language-support“ vykdomojo vietos

[ctx: the arg is the output of failed check-language-support call]
en: check-language-support failed, output: %1 %2
lt: check-language-support patyrė nesėkmę, išvestis: %1 %2

[ctx: %1 is a list of package names]
en: Not all missing packages managed to resolve! %1
lt: Ne visus trūkstamus paketus pavyko nustatyti! %1

[ctx: %1 is a list of package names, %2 is the error explanation]
en: Failed to install language packages (%1): %2
lt: Nepavyko įdiegti kalbos paketų (%1): %2

en: Another process is already running, please retry later
lt: Jau vykdomas kitas procesas, vėliau bandykite dar kartą

en: Unauthorized to edit locale configuration file
lt: Nėra įgaliojimų taisyti lokalės konfigūracijos failą

en: Can't open file `/etc/locale.gen`
lt: Nepavyksta atverti failo „/etc/locale.gen“

en: Can't locate executable `locale-gen`
lt: Nepavyksta nustatyti „locale-gen“ vykdomojo vietos

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Default for System
lt: Sistemos numatytoji

en: Default
lt: Numatytoji

[ctx: @info:title, meaning the current locale is system default(which is `C`)]
en: System Default C
lt: Sistemos numatytoji C

[ctx: @info:title the current locale is the default for %1, %1 is the country name]
en: Default for %1
lt: Pagal numatymą naudoja %1

[ctx: @info:title]
en: Language
lt: Kalba

[ctx: @info:title]
en: Numbers
lt: Skaitmenys

[ctx: @info:title]
en: Time
lt: Laikas

[ctx: @info:title]
en: Currency
lt: Valiuta

[ctx: @info:title]
en: Measurements
lt: Matavimo vienetai

[ctx: @info:title]
en: Paper Size
lt: Popieriaus dydis

[ctx: @info:title]
en: Address
lt: Adresas

[ctx: @info:title]
en: Name Style
lt: Vardų stilius

[ctx: @info:title]
en: Phone Numbers
lt: Telefono numeriai

[ctx: @info:title]
en: Data and Storage Sizes
lt: Duomenų ir atminties dydžiai

[ctx: @info:title, the current setting is system default]
en: System Default
lt: Sistemos numatytoji

[ctx: as subtitle, remind user that the format used now is inherited from locale %1]
en:  (Standard format for %1)
lt:  (Standartinis %1 kalbos formatas)

en: Language
lt: Kalba

en: Putting any other languages below English will cause undesired behavior in some applications. If you would like to use your system in English, remove all other languages.
lt: Bet kokių kalbų perkėlimas žemiau anglų kalbos, kai kuriose programose gali sukelti nepageidaujamą elgseną. Jei norėtumėte naudotis sistema anglų kalba, pašalinkite visas kitas kalbas.

[ctx: Error message, %1 is the language name]
en: The language "%1" is unsupported
lt: „%1“ kalba yra nepalaikoma

en: Add languages in the order you want to see them in your applications.
lt: Pridėkite kalbas tokia tvarka, kokia norite jas matyti programose.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change Language
lt: Keisti kalbą

[ctx: @title:window]
en: Change Language
lt: Keisti kalbą

[ctx: @info:tooltip]
en: Move to top
lt: Pakelti į viršų

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
lt: Šalinti

[ctx: @info:placeholder]
en: No Language Configured
lt: Nesukonfigūruota jokia kalba

[ctx: @title:window]
en: Add Languages
lt: Pridėti kalbas

[ctx: @action:button]
en: Add More…
lt: Pridėti daugiau…

[ctx: @info]
en: Changes will take effect the next time you log in.
lt: Pakeitimai įsigalios, kai kitą kartą prisijungsite.

en: Restart now
lt: Paleisti iš naujo dabar

[ctx: @info]
en: Generating locale and language support files; don't turn off the computer yet.
lt: Generuojama lokalė ir kalbos palaikymo failai; kol kas neišjunkite kompiuterio.

[ctx: @info]
en: Locale and language support files have been generated, but language-specific fonts could not be automatically installed. If your language requires specialized fonts to be displayed properly, you will need to discover what they are and install them yourself.
lt: Lokalės ir kalbos palaikymo failai sugeneruoti, bet nepavyko įdiegti konkrečių kalbų šriftų. Jeigu jūsų kalbos tinkamam atvaizdavimui reikia specializuotų šriftų, jums teks sužinoti tų šriftų pavadinimus ir savarankiškai juos įsidiegti.

[ctx: @info]
en: Necessary locale and language support files have been installed. It is now safe to turn off the computer.
lt: Būtini lokalės ir kalbos palaikymo failai yra įdiegti. Dabar galite saugiai išjungti kompiuterį.

[ctx: @action:button for change the locale used]
en: Modify…
lt: Modifikuoti…

[ctx: @title:window]
en: Data and Storage Sizes
lt: Duomenų ir atminties dydžiai

en: Numbers
lt: Skaitmenys

en: Time
lt: Laikas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Measurements
lt: Matavimo vienetai

en: Paper Size
lt: Popieriaus dydis

[ctx: Postal Address]
en: Address
lt: Adresas

[ctx: Name Style]
en: Name
lt: Vardas

[ctx: Phone Numbers]
en: Phone number
lt: Telefono numeris
