kcm_desktopthemedetails - en to lt translation catalogue (27 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (Theme)
en: Name of the current Plasma Style
lt: Dabartinio Plasma stiliaus pavadinimas

en: Unable to create a temporary file.
lt: Nepavyko sukurti laikinojo failo.

en: Unable to download the theme: %1
lt: Nepavyko atsisiųsti apipavidalinimo: %1

en: Theme installed successfully.
lt: Apipavidalinimas sėkmingai įdiegtas.

en: Theme installation failed.
lt: Apipavidalinimo įdiegimas nepavyko.

en: Removing theme failed: %1
lt: Apipavidalinimo šalinimas nepavyko: %1

en: This tool allows you to set the theme of the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
lt: Šis įrankis leidžia jums nusistatyti apipavidalinimą dabartiniam Plasma seansui ir padeda išvengti ir nenustatyti neprieinamo ar jau nustatyto apipavidalinimo.

en: The name of the theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
lt: Apipavidalinimo, kurį norite nustatyti dabartiniam Plasma seansui, pavadinimas (perduodant pilną kelią, bus naudojama tik paskutinė kelio dalis)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
lt: Rodyti visus sistemoje prieinamus apipavidalinimus (ir kuris yra dabartinis apipavidalinimas)

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
lt: Užklaustas apipavidalinimas „%1“ jau yra nustatytas kaip dabartinio Plasma seanso apipavidalinimas.

en: The current Plasma session's theme has been set to %1
lt: Dabartinio Plasma seanso apipavidalinimas nustatytas į %1

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
lt: Nepavyko rasti apipavidalinimo „%1“. Apipavidalinimas turėtų būti vienas iš šių variantų: %2

en: You have the following Plasma themes on your system:
lt: Savo sistemoje turite šiuos Plasma apipavidalinimus:

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: All themes
lt: Visi apipavidalinimai

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Light themes
lt: Šviesūs apipavidalinimai

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Dark themes
lt: Tamsūs apipavidalinimai

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Color scheme compatible
lt: Suderinami su spalvos rinkiniu

en: Install from File…
lt: Įdiegti iš failo…

en: Get New…
lt: Gauti naują…

en: Follows color scheme
lt: Seka spalvos rinkinį

en: Edit Theme…
lt: Taisyti apipavidalinimą…

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove Plasma style
lt: Šalinti Plasma stilių

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot delete the active Plasma style
lt: Negalima ištrinti aktyvų Plasma stilių

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot delete system-installed Plasma styles
lt: Negalima ištrinti sistemos įdiegtą Plasma stilių

[ctx: @info:tooltip]
en: Don’t delete this Plasma style
lt: Neištrinti šio Plasma stiliaus

en: Open Theme
lt: Atverti apipavidalinimą

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
lt: Apipavidalinimo failai (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
