plasma-workspace - en to lt translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
lt: Aptiktas ekranas

en: A display has been connected.
lt: Prijungtas ekranas.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
lt: Ekranas pašalintas

en: A display has been disconnected.
lt: Ekranas atjungtas.

en: %1 has been connected.
lt: Prijungtas %1.

en: A USB device has been connected.
lt: Prijungtas USB įrenginys.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
lt: Aptiktas USB įrenginys

en: %1 has been disconnected.
lt: %1 atjungtas.

en: A USB device has been disconnected.
lt: USB įrenginys atjungtas.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
lt: USB įrenginys pašalintas
