kcmcolors - en to lv translation catalogue (115 entries)

en: Jeremy Whiting
lv: Džeremijs Vitings (Jeremy Whiting)

en: Matthew Woehlke
lv: Metjū Volke (Matthew Woehlke)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Window text on Window Background
lv: Loga teksts uz loga fona

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton)
en: Button text on Button Background
lv: Pogas teksts uz pogas fona

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
lv: Spiežampoga

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection0)
en: Selection Normal Text against Selection Normal Background
lv: Iezīmēts normāls teksts uz iezīmēta normāla fona

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection0)
en: Selected text
lv: Iezīmētais teksts

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection3)
en: Selection Link Text against Selection Normal Background
lv: Iezīmēts saites teksts uz iezīmēta normāla fona

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection4)
en: Selection Visited Text against Selection Normal Background
lv: Iezīmēts apmeklēts teksts uz iezīmēta normāla fona

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection2)
en: Selection Active Text against Selection Normal Background
lv: Iezīmēts aktīvs teksts uz iezīmēta normāla fona

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection1)
en: Selection Inactive Text against Selection Normal Background
lv: Iezīmēts neaktīvs teksts uz iezīmēta normāla fona

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView1)
en: i
lv: n

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection5)
en: Selection Negative Text against Selection Normal Background
lv: Iezīmēts negatīvs teksts uz iezīmēta normāla fona

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection6)
en: Selection Neutral Text against Selection Normal Background
lv: Iezīmēts neitrāls teksts uz iezīmēta normāla fona

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection7)
en: Selection Positive Text against Selection Normal Background
lv: Iezīmēts pozitīvs teksts uz iezīmēta normāla fona

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView0)
en: View Normal Text against View Normal Background
lv: Skata normāls teksts uz skata normāla fona

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView3)
en: View Link Text against View Normal Background
lv: Skata saites teksts uz skata normāla fona

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView4)
en: View Visited Text against View Normal Background
lv: Skata apmeklēta saite uz skata normāla fona

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView2)
en: View Active Text against View Normal Background
lv: Skata aktīvs teksts uz skata normāla fona

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView1)
en: View Inactive Text against View Normal Background
lv: Skata neaktīvs teksts uz skata normāla fona

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView5)
en: View Negative Text against View Normal Background
lv: Skata negatīvs teksts uz normāla fona

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView6)
en: View Neutral Text against View Normal Background
lv: Skata neitrāls teksts uz skata normāla fona

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView7)
en: View Positive Text against View Normal Background
lv: Skata pozitīvs teksts uz skata normāla fona

en: Varies
lv: Mainīga

en: Normal Background
lv: Parasts fons

en: Alternate Background
lv: Cits fons

en: Normal Text
lv: Normāls teksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Text
lv: Neaktīvā teksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Text
lv: Aktīvā teksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Link Text
lv: Saites teksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Visited Text
lv: Apmeklētā teksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Negative Text
lv: Negatīvā teksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Neutral Text
lv: Neitrāls teksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Positive Text
lv: Pozitīvā teksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Focus Decoration
lv: Fokusa noformējums

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Hover Decoration
lv: Karāšanās noformējums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Color set:
lv: Krāsu kopa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorSet)
en: Colorset to view/modify
lv: Apskatāmā/rediģējamā krāsu kopa

[ctx: color-sets]
note: i18n: 'Common' here means &quot;frequent/not rare&quot;, not &quot;shared&quot; i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Common Colors
lv: Parastās krāsas

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: View
lv: Skats

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Window
lv: Logs

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Selection
lv: Iezīmētais

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Tooltip
lv: Paskaidre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: New Row
lv: Jauna rinda

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Background
lv: Apskatīt fonu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Text
lv: Apskatīt tekstu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Background
lv: Loga fons

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Text
lv: Loga teksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Background
lv: Pogas fons

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Text
lv: Pogas teksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Background
lv: Iezīmētā fons

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Text
lv: Iezīmētā teksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Inactive Text
lv: Iezīmētā neaktīvs teksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Background
lv: Paskaidres fons

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Text
lv: Paskaidres teksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar
lv: Aktīvā virsrakstjosla

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Text
lv: Aktīvās virsrakstjoslas teksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Secondary
lv: Aktīvās virsrakstjoslas sekundārais

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar
lv: Neaktīvā virsrakstjosla

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Text
lv: Neaktīvās virsrakstjoslas teksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Secondary
lv: Neaktīvās virsrakstjoslas sekundārais

en: Options
lv: Opcijas

en: Colors
lv: Krāsas

en: Save Color Scheme
lv: Saglabāt krāsu shēmu

en: &Enter a name for the color scheme:
lv: Ievadi&et krāsu shēmas vārdu:

en: A color scheme with that name already exists.
    Do you want to overwrite it?
lv: Krāsu shēma ar tādu nosaukumu jau eksistē.
    Vai jūs vēlaties to pārrakstīt?

en: You do not have permission to overwrite that scheme
lv: Jums nav tiesību pārrakstīt šo shēmu

en: Error
lv: Kļūda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Color:
lv: Krāsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Intensity:
lv: Intensitāte:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorBox)
en: Disabled color effect type
lv: Atslēgts krāsu efekta veids

[ctx: no disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: None
lv: Neviens

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, intensityBox)
en: Disabled intensity effect type
lv: Atslēgts intensitātes efekta veids

[ctx: no disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: None
lv: Neviens

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Contrast:
lv: Kontrasts:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, colorSlider)
en: Disabled color effect amount
lv: Atslēgts krāsu efekta apjoms

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, intensitySlider)
en: Disabled intensity effect amount
lv: Atslēgts intensitātes efekta apjoms

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, colorButton)
en: Disabled color
lv: Atslēgta krāsa

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, contrastBox)
en: Disabled contrast type
lv: Atslēgts kontrasta veids

[ctx: no disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: None
lv: Neviens

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, contrastSlider)
en: Disabled contrast amount
lv: Atslēgts kontrasta apjoms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, shadeSortedColumn)
en: Shade sorted column &in lists
lv: &Iekrāsot sarakstos kārtošanas kolonnu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shading of frames and lighting ("3D") effects
lv: Ietvaru ēnošanas un izgaismošanas ("3D") efekti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shading
lv: Ēnošana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Maximum
lv: Maksimums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Minimum
lv: Minimums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Contrast
lv: Kontrasts

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore0) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack0)
en: Normal Text on Normal Background
lv: Normāls teksts uz normāla fona

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore0) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack0)
en: normal
lv: normāls

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore3)
en: Link Text on Normal Background
lv: Saites teksts uz normāla fona

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack3)
en: link
lv: saite

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore4)
en: Visited Text on Normal Background
lv: Apmeklēts teksts uz normāla fona

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack4)
en: visited
lv: apmeklēts

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, widgetFore2)
en: Active Text on Normal Background
lv: Aktīvs teksts uz normāla fona

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack2)
en: active
lv: aktīvs

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore1)
en: Inactive Text on Normal Background
lv: Nekatīvs teksts uz normāla fona

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore1)
en: inactive
lv: neaktīvs

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore5)
en: Negative Text on Normal Background
lv: Negatīvs teksts uz normāla fona

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack5)
en: negative
lv: negatīvs

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore6)
en: Neutral Text on Normal Background
lv: Neitrāls teksts uz normāla fona

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack6)
en: neutral
lv: neitrāls

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore7)
en: Positive Text on Normal Background
lv: Pozitīvs teksts uz normāla fona

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack7)
en: positive
lv: pozitīvs

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, widgetFore8)
en: Hover on Normal Background
lv: Zem kursora teksts uz normāla fona

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore8)
en: hover
lv: zem kursora

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack3)
en: Link Text on Link Background
    (Note: Link Background is derived from Link Text and cannot be separately configured at this time)
lv: Saites teksts uz saites fona
    (Piezīme: Saites fons tiek atvasināts no saites teksta un to šobrīd nevar atsevišķi konfigurēt)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack4)
en: Visited Text on Visited Background
    (Note: Visited Background is derived from Visited Text and cannot be separately configured at this time)
lv: Apmeklēts teksts uz apmeklēta fona
    (Piezīme: Apmeklēts fons tiek atvasināts no apmeklēta teksta un to šobrīd nevar atsevišķi konfigurēt)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack2)
en: Active Text on Active Background
    (Note: Active Background is derived from Active Text and cannot be separately configured at this time)
lv: Aktīvs teksts uz aktīva fona
    (Piezīme: Aktīvs fons tiek atvasināts no aktīva teksta un to šobrīd nevar atsevišķi konfigurēt)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack1)
en: Inactive Text on Alternate Background
lv: Nekatīvs teksts uz alternatīva fona

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack1)
en: alternate
lv: alternatīvs

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack5)
en: Negative Text on Negative Background
    (Note: Negative Background is derived from Negative Text and cannot be separately configured at this time)
lv: Negatīvs teksts teksts uz negatīva fona
    (Piezīme: Negatīvs fons tiek atvasināts no negatīva teksta un to šobrīd nevar atsevišķi konfigurēt)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack6)
en: Neutral Text on Neutral Background
    (Note: Neutral Background is derived from Neutral Text and cannot be separately configured at this time)
lv: Neitrāls teksts uz neitrāla fona
    (Piezīme: Neitrāls fons tiek atvasināts no netriāla teksta un to šobrīd nevar atsevišķi konfigurēt)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack7)
en: Positive Text on Positive Background
    (Note: Positive Background is derived from Positive Text and cannot be separately configured at this time)
lv: Pozitīvs teksts uz pozitīva fona
    (Piezīme: Pozitīvs fons tiek atvasināts no pozitīva teksta un to šobrīd nevar atsevišķi konfigurēt)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore9)
en: Focus on Normal Background
lv: Fokuss uz normāla fona

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore9)
en: focus
lv: fokuss
