kcmstyle - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
lv: Kļūme, ielādējot konfigurācijas vidi šim stilam.

en: Configure %1
lv: Konfigurēt %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
lv: 1. cilne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
lv: Izvēles rūtiņa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
lv: Radio poga

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
lv: 2. cilne
