klipper - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: Add Action...
lv: Pievienot darbību...

en: Edit Action...
lv: Rediģēt darbību...

en: Delete Action
lv: Dzēst darbību

[ctx: General Config]
en: General
lv: Pamata

en: General Configuration
lv: Pamata konfigurācija

en: Actions Configuration
lv: Darbību konfigurācija

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
lv: Īsceļi

en: Shortcuts Configuration
lv: Īsceļu konfigurācija

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Replace Clipboard
lv: Aizvietot starpliktuvi

en: Add to Clipboard
lv: Pievienot starpliktuvei

en: Command
lv: Komanda

en: Description
lv: Apraksts

en: Action Properties
lv: Darbības īpašības

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Should Klipper start automatically when you login?
lv: Vai automātiski palaist Klipper pēc pieteikšanās?

en: Automatically Start Klipper?
lv: Automātiski palaist Klipper?

en: Start
lv: Palaist

en: Do Not Start
lv: Nepalaist

en: Edit Contents
lv: Rediģēt saturu

en: Mobile Barcode
lv: Mobilais svītrkods

en: Clipboard history
lv: Starpliktuves vēsture

en: up
lv: augšup

en: current
lv: aktīvais

en: down
lv: lejup

note: i18n: ectx: label, entry (Version), group (General)
en: Klipper version
lv: Klipper versija

note: i18n: ectx: label, entry (SelectionTextOnly), group (General)
en: Text selection only
lv: Tikai iezīmētais teksts

note: i18n: ectx: label, entry (UseGUIRegExpEditor), group (General)
en: Use graphical regexp editor
lv: Lietot grafisko regexp redaktoru

note: i18n: ectx: label, entry (NoActionsForWM_CLASS), group (General)
en: No actions for WM_CLASS
lv: Nav darbību priekš WM_CLASS

note: i18n: ectx: label, entry (ActionList), group (General)
en: Dummy entry for indicating changes in an action's tree widget
lv: Mānekļa ieraksts, parāda izmaiņas darbību koka logdaļā

en: Clipboard is empty
lv: Starpliktuve ir tukša

en: (c) 1998, Andrew Stanley-Jones
    1998-2002, Carsten Pfeiffer
    2001, Patrick Dubroy
lv: (c) 1998, Endrjū Stenlijs-Džounss (Andrew Stanley-Jones)
    1998-2002, Karstens Paifers (Carsten Pfeiffer)
    2001, Patriks Dubrojs (Patrick Dubroy)

en: Carsten Pfeiffer
lv:  Karstens Paifers (Carsten Pfeiffer)

en: Author
lv: Autors

en: Andrew Stanley-Jones
lv: Endrjū Stenlijs-Džounss (Andrew Stanley-Jones)

en: Original Author
lv: Sākotnējais autors

en: Patrick Dubroy
lv: Patriks Dubrojs (Patrick Dubroy)

en: Contributor
lv: Atbalstītājs

en: Luboš Luňák
lv: Lubošs Lunaks (Luboš Luňák)

en: Bugfixes and optimizations
lv: Kļūdu labojumi un optimizācija

en: Esben Mose Hansen
lv: Esbens Mose Hansens (Esben Mose Hansen)

en: Previous Maintainer
lv: Iepriekšējais uzturētājs

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: &More
lv: &Vairāk

en: Clipboard Contents
lv: Starpliktuves saturs

en: Disable This Popup
lv: Atslēgt šo uzlecošo logu

en: &Cancel
lv: &Atcelt
