ksmserver - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Logout canceled by '%1'
lv: Atslēgšanos atcēla '%1'

en: Restores the saved user session if available
lv: Ja iespējams, atjauno iepriekšējo sesiju

en: Also allow remote connections
lv: Atļaut arī attālinātus savienojumus

en: Log Out
lv: Atteikties

en: Log Out Without Confirmation
lv: Atteikties bez apstiprinājuma

en: Halt Without Confirmation
lv: Izslēgt bez apstiprinājuma

en: Reboot Without Confirmation
lv: Pārstartēt bez apstiprinājuma
